Izolacje.com.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Materiały prasowe news Szkolenie DAFA w Tomaszowicach – relacja

Szkolenie DAFA w Tomaszowicach – relacja Szkolenie DAFA w Tomaszowicach – relacja

Marcowe spotkanie (14–15.03) zgromadziło ponad 40 osób, tworząc płaszczyznę do rozmów w gronie ekspertów o różnych specjalizacjach: wykonawcę, inspektora nadzoru budowlanego, architekta, projektanta konstrukcji...

Marcowe spotkanie (14–15.03) zgromadziło ponad 40 osób, tworząc płaszczyznę do rozmów w gronie ekspertów o różnych specjalizacjach: wykonawcę, inspektora nadzoru budowlanego, architekta, projektanta konstrukcji i eksperta ppoż. W tym opiniotwórczym gremium poruszano tematy z zakresu norm, przepisów i stosowania wytycznych DAFA w praktyce, jak również zmian w dokumentacji projektowej na etapie realizacji.

Materiały prasowe news Termomodernizacja i naprawa budynków istniejących w Polsce – relacja z konferencji

Termomodernizacja i naprawa budynków istniejących w Polsce – relacja z konferencji Termomodernizacja i naprawa budynków istniejących w Polsce – relacja z konferencji

W dniach 22–24 marca br. w Warszawie odbyła się konferencja „Termomodernizacja i naprawa budynków istniejących w Polsce” organizowana przez Instytut Budownictwa Optymalnego, Polskie Stowarzyszenie Budowniczych...

W dniach 22–24 marca br. w Warszawie odbyła się konferencja „Termomodernizacja i naprawa budynków istniejących w Polsce” organizowana przez Instytut Budownictwa Optymalnego, Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów 94 oraz D.M.P. Project. Obrady odbyły się w Centrum Konferencyjnym Polskiej Akademii Nauk przy ul. Księcia Trojdena 4 w Warszawie.

Materiały prasowe news Paneltech proponuje płyty warstwowe jako modele BIM – BIM TOOLBOX

Paneltech proponuje płyty warstwowe jako modele BIM – BIM TOOLBOX Paneltech proponuje płyty warstwowe jako modele BIM – BIM TOOLBOX

Płyty warstwowe Paneltech oraz obróbki blacharskie są dostępne w technologii BIM.

Płyty warstwowe Paneltech oraz obróbki blacharskie są dostępne w technologii BIM.

Reklama

Tytuł

Kontakt z biurem reklamy i marketingu

Dyrektor ds. marketingu i reklamy

Joanna Grabek, jgrabek@medium.media.pl,
tel.: 22 810 28 14, tel. kom.: 600 050 380

Reklama internetowa

Justyna Nicińska, jnicinska@medium.media.pl, tel.: 534 920 311

Hanna Witkowska, hwitkowska@medium.media.pl, tel.: 606 276 387

Dorota Pankiewicz, dpankiewicz@medium.media.pl, tel.: 606 276 648

Karolina Rosa, krosa@medium.media.pl, tel.: 606 275 676

Marta Dzierżawa, mdzierzawa@medium.media.pl, tel.: 606 276 016

Katarzyna Stocka, kstocka@medium.media.pl, tel.: 517 185 025

Kierownik prenumeraty i dystrybucji

Aneta Cartailler, acartailler@medium.media.pl

Kierownik ds. promocji

Katarzyna Masna, kmasna@medium.media.pl

Specjalista ds. prenumeraty

Paulina Zaremba, pzaremba@medium.media.pl


Do pobrania:

Miesięcznik IZOLACJE – plan wydawniczy i cennik 2024

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Izolacje.com.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.izolacje.com.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.izolacje.com.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.