Katalog firm

Festool Polska
Województwo: mazowieckie
Adres: Sokołowska 47a
  05-806 Komorów, Sokołów
Strona WWW: www.festool.pl
E-mail: info-PL@festool.com
Festool Polska

Od ponad 90 lat zajmujemy się produkcją elektronarzędzi, które charakteryzują długa żywotność i funkcjonalność, a także prosta obsługa i wysoka jakość.

Festool elektronarzędzia

Nasze produkty są efektem nieustannych badań potrzeb klientów oraz niezliczonej ilości godzin współpracy z nimi, by zrozumieć, w jaki sposób korzystają z naszych maszyn i co jest dla nich najważniejsze.

Festool elektronarzędzia

Tworzymy rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania użytkowników i oferują dodatkowe korzyści. Wszystko to po to, by czynić pracę łatwiejszą, bezpieczniejszą i wydajniejszą.

O naszym potencjale innowacji świadczy ponad 350 patentów, ponad 80 nagród dla produktów i naszego przedsiębiorstwa, a przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Dowiedz się więcej >>

Festool elektronarzędzia

Asortyment: 
festool
elektronarzędzia
7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wtórne hydroizolacje poziome
  • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.