Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 6/2018 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

System izolacji wewnętrznej ścian - Superwand DS®

KORFF Isolmatic  |  20.06.2016  |  69
« Powrót do artykułu
Zdjęcie: 1 / 2
Ściana bez izolacji

Komentarze

(69)
kasia | 30.08.2011, 19:21
ile kosztuje takie ocieplenie domu za metr kwadratowy? wszędzie o tym pisza ale nigdzie nie podaja ceny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Korff Isolmatic | 20.09.2011, 10:53
Witam!
Koszt materiału za metr kwadratowy płyty izolacyjnej:
10mm (1250x800mm) - 66,12PLN brutto
20mm (1250x800mm) - 92,50PLN brutto
Cena za klin izolacyjny (sztuka)
klin (300x1000mm) - 77,93 sztuka

Z pozdrowieniem,

Zespół Korff Isolmatic
Krystyna | 15.01.2012, 18:43
Witam, proszę o podanie informacji gdzie można w Warszawie na Mokotowie, kupić te płyty. Jestem bardzo zainteresowana ich zakupem. Pozdrawiam Krystyna
Zespół Korff Isolmatic | 15.01.2012, 19:01
Witam!

W Warszawie płyty można kupić w:

Platforma Materiały Budowlane
Puławska 617/621A WARSZAWA
http://www.platforma.co.pl
22 318 09 02

Z pozdrowieniem
stefan | 12.03.2012, 11:38
Gdzie można te płyty kupić w Zielonej Górze?
Zespół Korff Isolmatic | 12.03.2012, 12:01
Witam!

W Zielonej Górze nie mamy jeszcze dystrybutora - najbliższy znajduje się w Gorzowie Wlkp.

Jeśli jest Pan zainteresowany zakupem prosimy o kontakt z firmą CMB z Gorzowa Wlkp. lub bezpośredni z naszą centralą - chętnie popilotujemy proces sprzedażowy.

Kontakt do nas i do dystrybutora na stronie www.superwand.pl,

Z pozdrowieniem,

Zespół Korff Isolmatic
Wojtek | 06.09.2012, 10:26
Zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami systemowymi termoizolacji wewnętrznej:
system Remmers iQ-Term
system superwand DS

Proszę o konstruktywne porównanie obu systemów i wskazanie zalet oferowanej przez Państwo termoizolacji.

Odpowiedź i ewentualny kontakt przez mój adres e-mail:
wojt8@wp.pl
Piotr | 02.12.2012, 17:17
Gdzie mogę kupić wasze płyty na terenie łodzi pilne
Zespół Korff Isolmatic | 02.12.2012, 19:13
Witam!

W Łodzi naszym dystrybutorem jset firma Gips-Bud przy ulicy Marii Wedmanowej 7, tel. 42/681 27 38.

O ile nie mają towaru "na półce" dosyłamy każdą ilość na nasz koszt w ciągu 48 godzin roboczych,

Z pozdrowieniem,
Gośka | 28.01.2013, 21:13
Gdzie mogę dostać płyty na terenie Jeleniej Góry?
   1 / 7    Następny »