Zlecenie nr 4067670Obsługiwane z Oferteo.pl

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza wełną, 70m², Wrocław

Kategoria:
Ocieplenie poddasza
Region dostawy:
Polska Dolnośląskie Wrocław
Podmiot:
Firma / Instytucja
2020-06-08 do 2020-06-16
dodano 2020-06-08 11:21
Materiał do ocieplenia poddasza: wełna mineralna

Metoda wdmuchiwania: nie

Rodzaj budynku: dom szeregowy

Powierzchnia dachu: 70m²

Dostawca materiałów: do uzgodnienia

Dodatkowe prace: zerwanie warstwy wierzchniej (papa) wykonanie paroizolacji,izolacji termicznej i hydroizolacji na dachu np membrana pvc, obróbki blacharskie ognio murków, komina,rynien i rur spustowych, ewentualnie hydrofobizacja elewacji i pomalowanie jej

Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna

Informacje dodatkowe: Istniejący dach płaski wentylowany z pustką powietrzną , dwu spadowy o nie wielkich kątach spadku. do zerwania wierzchnie warstwy pokrycia dachowego (papa) przygotowanie podłoża (strop) paroizlacja, twarda wełna mineralna 25cm ,wykończenie membrana pvc , komin boki do 1m i ognio murki wełna mineralna 10cm wierzch i boki. W narożach zasrosowanie kilnów z wełny twardej wełny mineralnej 5x5cm lub 10x10cm. Wierzch ogniomurków obróbka blacharska w ocynku, na rąbek. Do wykonania okapnik podrynnowy rynny i rury spustowe z obu stron budynku 2 x 6,25m. Długość ogniomurków 2 x 11,15m. Nasada obrotowa na wentylacje grawitacyjną 2 sztuki. (wyciąg komin i łazienki). Oczyszczenie powierzchni elewacji i jej hydrofobizacja (zabezpieczenie przed podciąganiem wilgoci) malowanie elewacji.

Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.