Katalog firm

Firma Izoler Andrzej Garbacz
Województwo: opolskie
Adres: Dworska 4C
  47-150 Łąki Kozielskie
NIP: 7560008549
Telefon: 774048225
E-mail:

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości maszyny Izoler EVO do nanoszenia piany i polimocznika. Nasze agregaty są projektowane i budowane w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy oraz strony internetowej.

Maszyna IZOLER EVO przeznaczona jest do wysokociśnieniowego przetwarzania żywic poliuretanowych metodą wylewu i natrysku. W wersji specjalnej możliwe jest przetwarzanie żywic polimocznikowych. Wersja Izoler EVO posiada stałą proporcję dozowania 1:1 objętościowo, natomiast Izoler II EVO posiada mechanizm płynnej zmiany proporcji w zakresie 1-(1-1,6) objętościowo.

W cenie podstawowej jest komplet składający się z 15mb węży (można je przedłużyć), pistoletu natryskowego/wylewowego, pomp beczkowych, dowóz w dowolne miejsce w Polsce razem z uruchomieniem i szkoleniem.

Oferujemy pełen serwis gwarancyjny, bezpłatny dowóz, darmowy instruktarz i uruchomienie, telefon serwisowy w razie wątpliwości lub problemów. Gwarantujemy dożywotnią dostępność

Branża: Narzędzia i maszyny
7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wtórne hydroizolacje poziome
  • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.