Katalog firm

HONTER
Województwo: wielkopolskie
Adres: 28 Czerwca 1956 r. 406
  61-441 Poznań
Telefon: 793 581 581
Strona WWW: www.honter.pl
E-mail:
HONTER

HONTER COMPANYHONTER

DLACZEGO FIRMA HONTER?

 • dystrybutor najwyższej klasy natryskiwanych materiałów izolacyjnych Dow Chemical
 • partner w zakresie udostępniania wyposażenia technicznego niezbędnego do aplikowania (nanoszenia) technologii z zakresu takiego jak termoizolacja czy hydroizolacja
 • organizowanie szkoleń i świadczenie serwisu związanego z technologiami termoizolacyjnymi
 • najwyższej jakości kompleksowe ocieplanie budynków
 • technologia wykorzystująca ponad trzydziestoletnie doświadczenia z USA i Kanady
 • perspektywiczny partner dla firm działających w branży technologii izolacyjnych, gwarancja sukcesu dla partnerów handlowych

Oszczędzamy pieniądze naszych klientów i pomagamy osiągnąć sukces naszym partnerom handlowym. Dowiedz się więcej >>

HONTER Company & DOW Chemical CompanyDOW

Dow Chemical CompanyFirma HONTER Company dystrybuuje pianki poliuretanowe GREAT STUFF™ PRO, kleje INSTA-STIK™, dwuskładnikowe pianki poliuretanowej FROTH-PAK™ produkowane przez Dow Chemical Company.

Dow łączy ogromne możliwości nauki i technologii z "czynnikiem ludzkim", aby nieustannie ulepszać to, co jest kluczowym elementem dla postępu ludzkości. Spółka łączy dziedzinę chemii i innowacyjność z zasadami trwałości, które pomogą zaradzić wielu problemom stanowiącym wielkie wyzwanie dla świata, takim jak zapotrzebowanie na czystą wodę, wytwarzanie energii odnawialnej i oszczędzanie energii oraz zwiększanie produktywności rolnictwa. Zróżnicowany portfel wiodących w branży rodzajów działalności związanych ze specjalistycznymi chemikaliami, zaawansowaymi technologicznie materiałami, technologią rolnictwa i plastikami, dostarcza różnorodnych produktów i opartych o technologie rozwiązań, klientom w około 160 krajach oraz w szybko rozwijających się sektorach takich jak: elektronika, woda, energia, farby i rolnictwo.

Honter Company & GAMA

Jesteśmy wyłącznym dostawcą technologii GAMA, którą wykorzystuje się do natrysku pianek PUR i lakierów ochronnych Polyurea. GAMA

Firma GAMA jest jednym z największych światowych graczy w branży technologii i akcesoriów do montażu pianki poliuretanowej. GAMA dostarcza zaufane, kompaktowe i innowacyjnie zaprojektowane wyroby. Dzięki produktom firmy GAMA, zwiększysz produktywność swojej pracy, a klientom dostarczysz najwyższą jakość.

Firma GAMA oferuje i gwarantuje:

 • długoletnią praktykę w branży
 • profesjonalne wsparcie techniczne
 • szybki serwis i dostępność
 • zdolność dostosowania się do Twoich specjalnych zamówień na urządzenia  

Dowiedz się więcej o technologiach aplikacji pianki poliuretanowej >>

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z FIRMĄ HONTER?

Dostarczamy wysokiej jakości sprawdzone produkty o przeszło 30-letniej historii, dotrzymujemy terminów dostaw i jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym. Zapoznaj się z nami i przeczytaj więcej o naszej firmie.

Rosnące zapotrzebowanie klientów na niskoenergetyczne domy i obniżenie wydatków związanych z ogrzewaniem i klimatyzacją budynków prowadzi obecnie do poszukiwania nowych rodzajów materiałów izolacyjnych i technologii, a ogromny popyt czyni tę branżę bardzo lukratywną. Dlatego też proponujemy ci współpracę przy realizacji zamówień na ocieplanie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii - natryskowej izolacji piankowej

CO OFERUJEMY NASZYM PARTNEROM? PIANY HONTER

Są one wysokiej jakości alternatywą dla tradycyjnych materiałów izolacyjnych. Jeżeli interesuje Cię izolacja piankowa, zapoznaj się bliżej z naszymi produktami i technologią służącą do ich stosowania.

7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
 • - Wtórne hydroizolacje poziome
 • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.