Katalog firm

STAHLTON Polska Sp. z o.o.
Województwo: dolnośląskie
Adres: Kwiatkowskiego 24
  55-011 Siechnice
Telefon: +48 71 317 79 22
Strona WWW: www.stahlton.pl
E-mail:
STAHLTON Polska Sp. z o.o.

STAHLTONSpółka Stahlton AG została założona w 1945 roku w Zurychu w Szwajcarii i jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów budowlanych przeznaczonych dla budownictwa wielo- i jednorodzinnego, a także dla obiektów użyteczności publicznej, zakładów produkcyjnych oraz obiektów rekreacyjnych.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę innowacyjnych produktów do eliminacji mostków termicznych. Oferowane przez nas produkty oraz rozwiązania pomagają w osiągnięciu standardów budynków energooszczędnych oraz pasywnych.

Innym sektorem naszej działalności jest od ponad 40 lat produkcja zaawansowanych technologicznie elementów budowlanych wykonywanych z betonu architektonicznego GRC (Glassfibre Reinforced Concrete) oraz produktów kompozytowych łączących włóknobeton z polistyrenem ekspandowanym. Zapraszamy do współpracy >>

Od początku istnienia firma Stahlton zwraca uwagę na wysoką jakość swoich produktów i stara się iść z duchem czasu, dostosowując profil produkcji do wysokich STAHLONwymagań klientów. Stały rozwój technologiczny, udoskonalanie procesów produkcyjnych oraz współpraca z renomowanymi instytutami i uczelniami prowadzi do kreowania coraz to nowszych produktów wychodzących naprzeciw potrzebom rynku budowlanego.

Wszystkie produkty naszej firmy wytwarzane są w załadzie produkcyjnym objętym systemem zapewnienia jakości znajdującym się w miejscowości Frick w północnej Szwajcarii.

Od 2009 roku firma Stahlton posiada oddział w Polsce, który zlokalizowany jest w Siechnicach pod Wrocławiem. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie wsparte odpowiednio dobraną technologią, pozwoli sprostać Państwa oczekiwaniom.

STAHLTON

NASZE PRODUKTY >>

STAHLTON - produkty
7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wtórne hydroizolacje poziome
  • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.