Katalog firm

Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Województwo: mazowieckie
Adres: Marywilska 34
  03-228 Warszawa
Telefon: +48 22 879 8907
Telefon: +48 22 879 8918
Flowcrete Polska Sp. z o.o.

Flowcrete Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem materiałów do wykonywania bezspoinowch posadzek żywicznych - epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i winyloestrowych.

Posadzki Flowcrete

Na polskim rynku działamy od 1994 roku. Posiadamy własny zakład produkcyjny i centrum logistyczne w Warszawie. Razem z autoryzowanymi firmami wykonawczymi działającymi na terenie Polski oraz w ponad 20 krajach Europy Środkowej, Wschodniej i na Bałkanach, gwarantujemy najwyższą jakość realizacji.

Flowcrete

W naszej ofercie dostępne są:

Posadzki Flowcrete


Współpracujemy z architektami i inwestorami na każdym etapie projektu – od doboru odpowiedniego rozwiązania posadzkowego i przygotowania specyfikacji, poprzez wykonanie próbek i mockupów, do nadzoru technicznego w trakcie wykonywania posadzki na budowie.

Dzięki szerokiej ofercie materiałów oraz zespołowi doświadczonych przedstawicieli handlowych, doradców technicznych i architektów, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i zapewnić odpowiednią technologię posadzkową do każdego typu strefy, pomieszczenia i obiektu.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami >>

Zapewniamy indywidualnie dopasowane rozwiązania posadzkowe do zastosowań w przemyśle, obiektach handlowych i obiektach użyteczności publicznej.

9/2019

Aktualny numer:

Izolacje 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne rozwiązania elewacyjne
  • - Jakość wykonania izolacji z szarego styropianu
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.