Katalog firm

STYROPMIN
Województwo: mazowieckie
Adres: Gen.K. Sosnkowskiego 71
  05-300 Mińsk Mazowiecki
Telefon: 25 759 32 23
Faks: 25 759 32 25
Strona WWW: www.styropmin.pl
E-mail:
STYROPMIN

Firma STYROPMIN zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wykorzystywanych w różnych gałęziach i sektorach budownictwa. Dzięki doświadczeniu, które STYROPMIN zdobył podczas 25 lat swojego istnienia, ciągłemu rozwojowi oraz konsekwencji w działaniu, plasuje się na dzień dzisiejszy w czołówce największych producentów styropianu w Polsce i w Europie.

Od powstania firmy, czyli od roku 1993, STYROPMIN przykłada bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Pomaga w tym wykwalifikowany i  profesjonalny personel korzystający z nowoczesnego parku maszynowego oraz laboratorium badawczego, umożliwiającego badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Wszystkie te wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości w oparciu o obowiązujące normy i przepisy. Skonsultuj się ze specjalistami firmy STYROPMIN >>

STYROPMIN to kompleksowa oferta nowoczesnych materiałów izolacyjnych regularnie poddawanych rygorystycznym badaniom, które zapewniają utrzymanie najwyższej jakości wyrobów. Nie są to tylko styropiany standardowe, ale także styropiany specjalistyczne, takie jak styropiany pasywne, perymetryczne, ekstrudowane, ognioodporne, laminowane papą, akustyczne oraz do ogrzewania podłogowego.

Produkty naszej firmy dostępne są w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całej Polski oraz w niektórych krajach Unii Europejskiej. Nasi regionalni szefowie sprzedaży wraz z doradcami technicznymi chętnie służą pomocą i fachową wiedzą dotyczacą wszelkich zastosowań naszych wyrobów.

STYROPMIN współpracuje z największymi firmami budowlanymi. Nasze wyroby można spotkać w całym kraju, na placach budowy obiektów biurowych, przemysłowych, budownictwa wielo- i jednorodzinnego, hoteli, wszelkiego rodzaju hal oraz coraz częściej jako przy budowie dróg i mostów.

POSTAW NA JAKOŚĆ >>

Kluczem do spełnienia wysokich wymagań w zakresie jakości naszych produktów styropianowych jest wyspecjalizowana kadra, wybór najlepszych surowców, stosowanie najnowszej technologii i jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w tej części Europy oraz nowocześnie wyposażone laboriatoria znajdujące się przy wszystkich zakładach produkcyjnych. 

Nasze wyroby podlegają regularnym badaniom kontrolnym przeprowadzanym kilka razy w roku przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB) w ramach posiadanej Rekomendacji Technicznej i Jakości (RTQ).

Przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS), które promuje produkty dobrej jakości,  stanowi dodatkową rękojmię dla naszych wyrobów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy STYROPMIN?

Przy porównywalnych cenach na rynku, otrzymujemy towar o gwarantowanej jakości, estetycznie opakowany i prawidłowo oznakowany, dostarczony na miejsce i na czas. Możemy też liczyć na profesjonalną obsługę przed- i posprzedażową.

STYROPMIN jest w 100% firmą polską, a zyski nie są transferowane za granicę, lecz inwestowane w Polsce, dając ludziom pracę i zarobek.

Realizując zakupy na potrzeby własnej działalności, sami także wybieramy produkty i materiały polskich firm, wspomagając w ten sposób rodzimą gospodarkę.

Mamy już wielu zadowolonych klientów, teraz czas na Ciebie.

Zakłady produkcyjne:

1. Łochów (woj. mazowieckie)

ul. Fabryczna 12
07-130 Łochów
tel. 25 675 12 24
tel. 25 675 15 00
fax 25 675 28 40
e-mail:

2. Oświęcim (woj. małopolskie)

ul. Chemików 1/A-59
32-600 Oświęcim
tel. 33 444 03 01
tel. 33 444 03 00
e-mail:

3. Nowy Kisielin k. Zielonej Góry (woj. lubuskie)

ul. Nowy Kisielin Rozwojowa 1
66-002 Zielona Góra
tel. 68 419 74 00
fax 68 419 74 99
e-mail:

Znajdź wg asortymentu

chemia budowlana hydroizolacje izolacja izolacje akustyczne izolacje natryskowe płyty styropianowe styropian wyroby styropianowe bloczki termoizolacyjne flowcrete izolacja cieplna izolacja termiczna izolacje ogniochronne izolacje termiczne izolacje z poliuretanu kauczuk kołki kotwy lateks syntetyczny łączniki do mocowania termoizolacji mkam płyty cokołowe płyty warstwowe podokienniki pokrycia dachowe polistyren ekstrudowany poliuretan posadzki posadzki betonowe posadzki żywiczne progi stahlton talerzyki 3w 3w dystrybucja budowlana s.a. alpha dam artbrick balex metal balkony baustoff + metall bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe canada rubber cegła brukowa cegła klinkierowa ceramiczne materiały budowlane dachówczarnia röben dachówki dachy płaskie efektywność energetyczna elektronarzędzia elewacje energooszczędność farby festool honter hurtownia hydroizolacja hydrostop izolacja dachu izolacja z pianki izolacje izolacje budowlane izolacje techniczne jkk materiały budowlane materiały izolacyjne materiały uszczelniające natryskiwane materiały izolacyjne parkingi podziemne petralana pianka natryskowa pianki izolacyjne pianki poliuretanowe pianki pur płynne tworzywa sztuczne płytki klinkierowe powłoki przeciwwodne ppoż ppoż w budownictwie produkty styropianowe pu polska pur roben rohhe ruukki polska rynny secure-builder serwis instalacji ppoż soletanche strażak styropmin sufity podwieszane systemy schodowe ścianki działowe tarasy termoizolacja tworzywa sztuczne uszczelnianie uszczelnienia wełna mineralna
9/2019

Aktualny numer:

Izolacje 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne rozwiązania elewacyjne
  • - Jakość wykonania izolacji z szarego styropianu
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.