Katalog firm

STYROPMIN
Województwo: mazowieckie
Adres: Gen.K. Sosnkowskiego 71
  05-300 Mińsk Mazowiecki
Telefon: 25 759 32 23
Faks: 25 759 32 25
Strona WWW: www.styropmin.pl
E-mail:
STYROPMIN

Firma STYROPMIN zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wykorzystywanych w różnych gałęziach i sektorach budownictwa. Dzięki doświadczeniu, które STYROPMIN zdobył podczas 25 lat swojego istnienia, ciągłemu rozwojowi oraz konsekwencji w działaniu, plasuje się na dzień dzisiejszy w czołówce największych producentów styropianu w Polsce i w Europie.

Od powstania firmy, czyli od roku 1993, STYROPMIN przykłada bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Pomaga w tym wykwalifikowany i  profesjonalny personel korzystający z nowoczesnego parku maszynowego oraz laboratorium badawczego, umożliwiającego badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Wszystkie te wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości w oparciu o obowiązujące normy i przepisy. Skonsultuj się ze specjalistami firmy STYROPMIN >>

STYROPMIN to kompleksowa oferta nowoczesnych materiałów izolacyjnych regularnie poddawanych rygorystycznym badaniom, które zapewniają utrzymanie najwyższej jakości wyrobów. Nie są to tylko styropiany standardowe, ale także styropiany specjalistyczne, takie jak styropiany pasywne, perymetryczne, ekstrudowane, ognioodporne, laminowane papą, akustyczne oraz do ogrzewania podłogowego.

Produkty naszej firmy dostępne są w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całej Polski oraz w niektórych krajach Unii Europejskiej. Nasi regionalni szefowie sprzedaży wraz z doradcami technicznymi chętnie służą pomocą i fachową wiedzą dotyczacą wszelkich zastosowań naszych wyrobów.

STYROPMIN współpracuje z największymi firmami budowlanymi. Nasze wyroby można spotkać w całym kraju, na placach budowy obiektów biurowych, przemysłowych, budownictwa wielo- i jednorodzinnego, hoteli, wszelkiego rodzaju hal oraz coraz częściej jako przy budowie dróg i mostów.

POSTAW NA JAKOŚĆ >>

Kluczem do spełnienia wysokich wymagań w zakresie jakości naszych produktów styropianowych jest wyspecjalizowana kadra, wybór najlepszych surowców, stosowanie najnowszej technologii i jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w tej części Europy oraz nowocześnie wyposażone laboriatoria znajdujące się przy wszystkich zakładach produkcyjnych. 

Nasze wyroby podlegają regularnym badaniom kontrolnym przeprowadzanym kilka razy w roku przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB) w ramach posiadanej Rekomendacji Technicznej i Jakości (RTQ).

Przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS), które promuje produkty dobrej jakości,  stanowi dodatkową rękojmię dla naszych wyrobów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy STYROPMIN?

Przy porównywalnych cenach na rynku, otrzymujemy towar o gwarantowanej jakości, estetycznie opakowany i prawidłowo oznakowany, dostarczony na miejsce i na czas. Możemy też liczyć na profesjonalną obsługę przed- i posprzedażową.

STYROPMIN jest w 100% firmą polską, a zyski nie są transferowane za granicę, lecz inwestowane w Polsce, dając ludziom pracę i zarobek.

Realizując zakupy na potrzeby własnej działalności, sami także wybieramy produkty i materiały polskich firm, wspomagając w ten sposób rodzimą gospodarkę.

Mamy już wielu zadowolonych klientów, teraz czas na Ciebie.

Zakłady produkcyjne:

1. Łochów (woj. mazowieckie)

ul. Fabryczna 12
07-130 Łochów
tel. 25 675 12 24
tel. 25 675 15 00
fax 25 675 28 40
e-mail:

2. Oświęcim (woj. małopolskie)

ul. Chemików 1/A-59
32-600 Oświęcim
tel. 33 444 03 01
tel. 33 444 03 00
e-mail:

3. Nowy Kisielin k. Zielonej Góry (woj. lubuskie)

ul. Nowy Kisielin Rozwojowa 1
66-002 Zielona Góra
tel. 68 419 74 00
fax 68 419 74 99
e-mail:

9/2020

Aktualny numer:

Izolacje 9/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Akustyka w budownictwie mieszkaniowym
  • - Renowacja i uszczelnianie cokołów
Zobacz szczegóły

Znajdź wg asortymentu

hydroizolacje kotwy płyty warstwowe chemia budowlana izolacje akustyczne płyty styropianowe pokrycia dachowe styropian wyroby styropianowe bloczki termoizolacyjne flowcrete izolacja izolacja cieplna izolacja termiczna izolacje izolacje budowlane izolacje natryskowe izolacje ogniochronne izolacje techniczne izolacje termiczne kauczuk kołki lateks syntetyczny łączniki do mocowania termoizolacji mkam płyty cokołowe podokienniki polistyren ekstrudowany poliuretan posadzki posadzki betonowe posadzki żywiczne progi stahlton talerzyki 3w 3w dystrybucja budowlana s.a. akcesoria dla elektronarzędzi alpha dam balex metal baustoff + metall bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe blachodachówka bloczki canada rubber cegła brukowa cegła klinkierowa ceramiczne materiały budowlane dachówczarnia röben dachówki dachy efektywność energetyczna elektronarzędzia elewacje energooszczędność farby festool fischer foamglas gerard roofing hurtownia hydroizolacja hydrostop isover izolacje z poliuretanu jkk kingspan łączniki materiały budowlane materiały izolacyjne mocowania izolacji montaż rur i przewodów montaż w warstwie izolacyjnej paroc panel system petralana piany płytki klinkierowe płyty powłoki przeciwwodne ppoż ppoż w budownictwie produkty styropianowe pu polska rawlplug renowacje budowlane rigips roben rohhe ruukki polska rynny schomburg secure-builder serwis instalacji ppoż soletanche strażak styropmin sufity podwieszane system fundamentów systemy fasadowe systemy płyt warstwowych paroc
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.