Katalog firm

Firma dekarska Franc-Deker Marek Francuz
Województwo: małopolskie
Adres: ul. por. Halszki 11
  30-611 Kraków
NIP: 679-126-29-51
Telefon kom.: 600 83 94 16
E-mail:

Franc-Deker to doświadczony zespół dekarzy - profesjonalistów w swojej dziedzinie. Zajmujemy się dachami z papy, dachówki, gontu bitumicznego oraz z blachy (w tym blachy z tytan-cynku). Do doświadczenia praktycznego dokładamy doskonałe przygotowanie merytoryczne, które zdobywamy wraz z Polskim Stowarzyszeniem Dekarskim. Jesteśmy aktywnym członkiem Stowarzyszenia, w którym poza szkoleniami poznajemy wszelkie nowinki technologiczne z branży oraz współpracujemy z producentami pokryć dachowych. Współpraca taka gwarantuje wymianę wiedzy pomiędzy nami, która skutkuje ciągłym podwyższaniem naszych kwalifikacji, a jednocześnie daje producentom zastrzyk wiedzy prosto z rynku.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy naszą filozofię oraz dachy wykonane dla klientów.

Branża: Dachy
6/2019

Aktualny numer:

Izolacje 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Problemy eksploatacyjne tynków wewnętrznych
  • - Warunki techniczne robót murarskich
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.