Katalog firm

Niczuk Metall
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: Wilimowo 2
  11-041 Olsztyn
NIP: 739 000 05 59
Telefon: +48 (89) 521 19 60
Faks: +48 (89) 512 97 25
Strona WWW: www.zamocowania.niczuk.pl
E-mail:
Niczuk Metall

Warto współpracować z najlepszymi!

Niczuk Metall jest firmą z tradycjami opartą wyłącznie na polskim kapitale. Doświadczenie, wiedza i innowacyjność to fundamenty, które pozwoliły zbudować silną i uznaną markę na krajowym rynku instalacyjnym. Od 1957 roku jesteśmy obecni na rynku jako producent systemów zamocowań do rur, rurociągów, instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i przeciwpożarowych.


CO NAS WYRÓŻNIA SPOŚRÓD KONKURENCJI?

Polski Producent Niczuk Metall

 

Gwarancja jakości NIczuk Metall

 

POLSKI PRODUCENT GWARANCJA JAKOŚCI

 

 

Dzięki produkcji krajowej jesteśmy bardziej konkurencyjni niż większość firm na rynku branży instalacyjnej. Produkujemy, sprzedajemy i inwestujemy w kraju.

Żaden z naszych odbiorców nie jest dla nas anonimowy. Znamy wszystkich naszych Klientów i ich indywidualne potrzeby.

Produkcja, magazyn i zaplecze logistyczne skupione w jednym miejscu sprawiają, iż zawsze jesteśmy na czas i we właściwym miejscu.

 

 

Od ponad pięćdziesięciu lat proponujemy Państwu wyroby najwyższej jakości, co potwierdza funkcjonujący w firmie System Zarządzania Jakością ISO 9001.

Nasze laboratorium naukowo-badawcze wyposażone w nowoczesną masznę wytrzymałościową systemu AllroundLine firmy Zwick, umożliwia nam projektowanie i testowanie całkowicie nowych systemów zamocowań.

Aprobaty techniczne i certyfikaty, które posiada nasz system podwieszeń są dowodem na to, iż jesteśmy dla Państwa odpowiednim Partnerem.

Wsparcie projektów Niczuk Metall

Doradztwo techniczne NIczuk Metall

WSPARCIE PROJEKTÓW DORADZTWO TECHNICZNE

 

W przypadku złożonych projektów nasi inżynierowie służą swoją wiedzą, wspomagając biura projektowe, inwestorów i wykonawców.

Wiedza i doświadczenie sprawiają, iż jakość i bezpieczeństwo jest standardem i nie oznacza podwyższonych kosztów inwestycji.

Dzięki naszym rozwiązaniom otrzymują Państwo optymalny dobór zamocowań bez dodatkowych nakładów finansowych.

 

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej i nowoczesnym technologiom tworzymy rozwiązania, które satysfakcjonują najbardziej wymagających.

Oprócz szerokiego asortymentu oferujemy również wsparcie naszych Doradców Technicznych na każdym etapie inwestycji.

Proponujemy konsultacje w dogodnym terminie i miejscu. Doradzamy Państwu zarówno w siedzibach firm jak i bezpośrednio na placu budowy.

 Dostawa 24 h - Niczuk Metall
 DOSTAWA 24H

 

Rozbudowana sieć dystrybutorów jest gwarancją dostępności towaru od ręki w Państwa mieście. Adresy punktów sprzedaży uzyskają Państwo w Biurze Obsługi Klienta. Zamówienia z siedziby firmy realizowane są w trybie 24 godzin pod wskazany adres.

Branża: Usługi dla firm
9/2017

Aktualny numer:

Izolacje 9/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne powłoki polimocznikowe
  • - Przyczyny uszkodzeń murów
Zobacz szczegóły
Zamów bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.