Katalog firm

Gerard Roofing Systems
Województwo: mazowieckie
Adres: Modularna 3A
  02-238 WARSZAWA
NIP: 107-001-37-58
Telefon: 22 575 52 25
Faks: 22 575 52 23
Strona WWW: www.gerardroofs.pl
Gerard Roofing Systems

Gerard Roofing Systems

ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI DACHÓWEK METALOWYCH

Od ponad 50 lat Gerard AHI Roofing jest innowatorem w zakresie powlekanych, wytłaczanych dachówek metalowych z posypką skalną i największym producentem na świecie, z czterema zakładami produkcyjnymi (w Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych, Malezji i na Węgrzech). Pierwsze blachodachówki Gerard wyprodukował jako pionier w branży juz w 1957 r. w Nowej Zelandii.

Gerard AHI Roofing Ltd jest częścią dużej firmy-matki, Fletcher Building Roof Tile Group, będącej filią spółki Fletcher Building, założonej w 1909 r.

W Polsce Gerard Ahi Roofing obecne jest już od ponad 25 lat, co zaowocowało szefoką i doświadczoną bazą przeszkolonych dekarzy oraz zespołów sprzedażowych i serwisowych oraz bogatą bazą obiektów referencyjnych. Na samym Podhalu blisko 10 000 domów pokrytych jest blachodachówką Gerard Corona, w Polsce natomiast tysiące domów oraz kluczowe, największe i prestiżowe hotele i restauracje.

GERARD to 6 innowacyjnych profili w 13 naturalnych kolorach skały (w tym czerwień burgundzka), odpornych na odbarwienia, działanie promieni UV czy kwaśnie deszcze, dopasowane do dachu i gustu klienta.

Blachodachówka Gerard z posypką składa się z 8 warstw. Stal zabezpieczona Alu Cynkiem to serce dachówki, które zapewnia jej wytrzymałość, sztywność i niewielką masę. Każda z 8 warstw pełni podwójną funkcję ochrony poprzedniej warstwy oraz spoiwa między warstwą poprzednią i następną. 

Warstwy końcowe po każdej stronie pełnią dodatkowo funkcję ozdobną, w szczególności posypka z naturalnej skały wulkanicznej, która pokrywa 100% powierzchni panelu, chroniąc go przed korozją, działaniem warunków atmosferycznych, nadając mu naturalny nieodbarwialny kolor skały. Poznaj szeroki asortyment Gerard Roofing >>

Dachówka Gerard Roofing Systems

NASZE PRODUKTY
CLASSIC HERITAGE

Jak sama nazwa "Classic" wskazuje, dachówka ta jest symbolem odwiecznej doskonałości i klasyki.

Odzwierciedla ona trwałość tradycyjnego, precyzyjnego rzemiosła, które przetrwało próbę czasu.

Inspirowani trwałym i pięknym dziedzictwem przekazywanym z pokolenia na pokolenie,
architekci XXI wieku ponownie odkrywają tradycyjne wartości minionych epok.

Ta historyczna spuścizna wybitnych architektów oraz ich stylów konstruowania dachów w dalszym ciągu inspiruje projektantów żyjących w czasach współczesnych.

Łącząc dziedzictwo przeszłości z nowoczesnymi wymaganiami projektowymi, AHI Roofing stworzyło niepowtarzalny projekt lekkiej dachówki-karpiówki na miarę XXI wieku.

DIAMANT MILANO

Gerard Diamant to innowacyjna dachówka zainspirowana przez najtwardszy i jeden z najtrwalszych materiałów znanych
człowiekowi.

Klasyczny wygląd w bogatej linii kolorów i wytrzymałość na nawet najbardziej
skrajne warunki atmosferyczne. Gerard Diamant to nie tylko trwałość i ochrona Twojego domu, to także większa o 10% powierzchnia krycia
dachówki, która przyniesie Ci oszczędności
dzięki niższym kosztom montażu.

W oparciu o opracowaną przez siebie wiodącą technologię AHI Roofing powiększyło swój asortyment dachówek stalowych o dachówkę Gerard Milano - profil o ponadczasowym wyglądzie tradycyjnych dachów śródziemnomorskich.

Łagodne krawędzie oraz uniwersalność tego profilu zapewnią architektom i projektantom wygodę pracy w oparciu o szeroki asortyment akcesoriów dachowych.

SENATOR CORONA

Do połowy XX wieku gont bitumiczny był najbardziej powszechnie stosowanym
materiałem do budowy dachów.
Nakładające się na siebie dachówki były pierwotnie wyrabiane jako niewielkie płytki z drewna cedrowego lub terakoty.

Gerard Shingle odtwarza trójwymiarowy gont bitumiczny, wykorzystując materiały
i technologie XXI wieku z wykończeniem w postaci cieniowanej posypki mineralnej.
Występuje w czterech zestawieniach kolorów.

Europejscy osadnicy zasiedlający Amerykę w XVII i XVIII wieku przywieźli ze sobą
tradycyjne angielskie, francuskie i niemieckie style dachów, odtwarzając znane sobie wzory w drewnie, którego mieli pod dostatkiem.

Drewno cedrowe było ciosane siekierą na gont. Naturalny atrakcyjny wygląd dachów gontowych odtworzony został w postaci dachówki Gerard Corona, zapewniającej jednocześnie łatwość montażu. Gerard Corona zyskał również znakomitą popularność na polskim Podhalu i w Zakopanem gdzie z powodzeniem zastąpił tradycyjny gont drewniany. W Polsce mamy już
blisko 10 000 dachów pokrytych Coroną.

CLASSIC

Jak sama nazwa „Classic” wskazuje,

dachówka ta jest symbolem

odwiecznej doskonałości i klasyki.

Odzwierciedla ona trwałość tradycyjnego,

precyzyjnego rzemiosła, które przetrwało

próbę czasu.

Asortyment: 
pokrycia dachowe
dachówki
dachy
Branża: Dachy
10/2017

Aktualny numer:

Izolacje 10/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Naprawa i wzmocnienie stropów
  • - Szary styropian do izolacji fundamentów
Zobacz szczegóły
Zamów bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.