Katalog firm

Milenium
Województwo: kujawsko-pomorskie
Adres: Pogodna 29
  88-100 Inowrocław
Telefon: 32 30 77 979
Faks: 32 733 79 34
Strona WWW: www.bialecieplo.pl
E-mail:
Milenium

Firma "Milenium" powstała w 1990 r., w lipcu 2015 roku będzie obchodzić 25-lecie istnienia. Przez minione 24 lata działała w zakresie wykonywania i wdrażania systemów izolacji ogniochronnych na terenie kraju i Europy, zdobywając w tym czasie wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania mineralnych systemów natryskowych.

W roku 2014 zostało to zauważone przez szwedzką firmę Ovacon AB, światowego lidera w produkcji bezkonkurencyjnych, systemów natryskowych do zastosowań termicznych, akustycznych i pożarowych. Firma Milenium została wytypowana spośród wielu prestiżowych firm, pretendujących do reprezentowania firmy Ovacon na rynku polskim.

Umowa została podpisana 16.09.2014 na terenie kompleksu sportowego. Jesienią 2014 r., na potrzeby naszych klientów, uruchomiliśmy w Inowrocławiu przy ul. Pogodnej 29 nowoczesne centrum logistyczne składające się z magazynu, biur i sali konferencyjnej.

Milenium

NASZE REALIZACJE

Od chwili wprowadzenia systemu SpreFix G na rynek Polski, udało nam się zrealizować kilkadziesiąt obiektów w zakresie docieplenia stropów piwnic oraz wykonaniu izolacji akustycznej na terenie całego kraju.

Tych z Państwa, którzy chcieliby zapoznać się z naszą technologią i osobiście obejrzeć nasze realizacje, a także uzyskać opinie o materiale od naszych zleceniodawców, informujemy, że wykonaliśmy prace na terenie następujących województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego.

Tu znajdziesz przykładowe realizacje >>

3/2019

Aktualny numer:

Izolacje 3/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Okładziny na elewacjach wentylowanych
  • - Stan techniczny budynków wielkopłytowych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.