Katalog firm

Thermofloc Polska
Województwo: dolnośląskie
Adres: Bukowa 14
  55-080 Smolec k. Wrocławia
Telefon: 79 333 28 27
Strona WWW: www.thermofloc-polska.com
E-mail:
Thermofloc Polska

Firma Thermofloc Polska jest częścią międzynarodowej grupy Thermofloc z siedzibą w Austrii należącej do koncernu Seppele GmbH.

Od ponad 10 lat Thermofloc ma wiodącą pozycję w segmencie izolacji aplikowanej pneumatycznie na rynkach europejskich: Austrii, Belgii, Danii, Litwy i Węgier oraz jest w czołówce rynku niemieckiego.

W kwietniu 2013 firma Thermofloc Polska rozpoczęła swoją działalność jako wyłączny dystrybutor ekologicznego, wdmuchiwanego materiału izolacyjnego z naturalnych włókien celulozowych Theromofloc.

Stale rosnącą popularność system Thermofloc zawdzięcza swoim zaletom.

Ze względu na znakomite właściwości izolacyjne, coraz więcej inwestorów w całej Europie wybiera Thermofloc – zarówno w przypadku nowych budynków, jak i renowacji starych obiektów. Ilość wykonywanych obiektów budowlanych wzrasta cały czas i każdego roku na Thermofloc decydują się nowi inwestorzy.

Zadowolenie z właściwości izolacyjnych i związaną z tym oszczędnością energii i kosztów zostały jednoznacznie potwierdzone przez analizy rynkowe. Materiał ten jest przez cały czas doskonalony nie tylko pod kątem efektywności, ale również pod względem budowlanych właściwości biologicznych i ekologicznych.

Nowa generacja produktów Thermofloc jest w 100% wolna od soli boru i odpowiada wymaganiom wszystkich aktualnych norm europejskich. Wdmuchiwany materiał izolacyjny Thermofloc w połączeniu z flizeliną paroizolacyjną i foliami dachowymi, wraz z odpowiednią techniką klejenia, tworzą ciągły i wydajny system izolacyjny odpowiadający najwyższym wymaganiom jakościowym.

Thermofloc izolacje  Thermofloc izolacje  Thermofloc izolacje

Aplikacja materiału izolacyjnego Thermofloc odbywa się za pomocą wyposażonych specjalnie dla tego celu maszyn wdmuchujących Thermoblow. Materiał izolacyjny jest przy tym pompowany pod ciśnieniem do węży, transportowany w nich do pustych przestrzeni budynku oraz tam zagęszczany zgodnie z wymogami technicznymi w celu wytworzenia jednorodnej i pozbawionej spoin warstwy izolacyjnej. Specjalna technika aplikacyjna posiada znaczne zalety zarówno dla wykonawcy, jak i dla inwestora.

Inwestor budowlany zyskuje otrzymując jednorodną warstwę izolacyjną wolną od mostków cieplnych. Starsze dachy mogą zostać zaizolowane termicznie bez potrzeby zdejmowania dachówek. Poprzez wykonanie otwartej dyfuzyjnie warstwy izolacyjnej, inwestor dodatkowo  korzysta z przytulnego klimatu panującego w pomieszczeniu, wolnego od szkodliwych związków.

7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wtórne hydroizolacje poziome
  • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.