1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................

Tynki wewnętrzne

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Tynk wewnetrzny Baumit MPI 30 Speed

 • Rodzaj tynku: szybkowiążący tynk cementowo-wapienny
 • Cechy szczególne : - szybkowiążąca formuła pozwalająca na wykonanie tynku w 2-3 godziny
  - paroprzepuszczalny
  - wysoce wydajny
  - bardzo plastyczny, łatwo urabialny
  - wyjątkowa jakość struktury powierzchni
 • Zastosowanie: Do stosowania wewnątrz, do każdego rodzaju pomieszczeń, również do tych o podwyższonej wilgotności jak np. kuchnie i łazienki. Idealny do zastosowania w sytuacji, w której wykonawcy lub inwestorowi zależy na jak najkrótszym czasie realizacji prac tynkarskich. Daje możliwość ich rozpoczęcia i zakończenia na przestrzeni kilku godzin, znacząco ułatwiając organizację pracy.
Baumit Sp. z o.o.

Tynk wewnętrzny Baumit KlimaWhite

 • Rodzaj tynku: jednowarstwowy tynk wapienny
 • Cechy szczególne : - reguluje wilgotność i mikroklimat wnętrz
  - naturalnie biały
  - nie zawiera szkodliwych substancji
 • Zastosowanie: Do stosowania na ścianach i stropach budynków, począwszy od piwnicy aż po dach. Przeznaczony do wszelkich wewnętrznych pomieszczeń (zalecany do pokojów dziennych, sypialni), włącznie z pomieszczeniami narażonymi na długotrwale utrzymującą się wilgoć lub o podwyższonym zawilgoceniu jak kuchnie, łazienki, piwnice. Może być stosowany jako jednowarstwowy, zacierany tynk wierzchni lub wykorzystywany jako tynk podkładowy pod gładź wapienną Baumit KlimaGlatte. Na wszelkie mineralne podłoża budowlane - beton, beton komórkowy, cegłę wypalaną, pustaki ceramiczne i silikatowe.
Baumit Sp. z o.o.

Tynk wewnętrzny Baumit MPI 25

 • Rodzaj tynku: Tynk cementowo-wapienny maszynowy
 • Cechy szczególne : - wytrzymały
  - do wszystkich pomieszczeń (nawet tych o wilgotności względnej powyżej 70%)
  - plastyczny i łatwo urabialny
  - jednowarstwowy
  - paroprzepuszczalny
  - wysoce wydajny
  - drobnoziarnista struktura powierzchni
 • Zastosowanie: Tynk maszynowy cementowo-wapienny przeznaczony do nakładania jednowarstwowo wewnątrz budynków. Bardzo wytrzymały. znakomity do zastosowania w miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne, takich jak np. piwnice, garaże, klatki schodowe czy przestrzenie przemysłowe. Może być użyty na wszelkie podłoża mineralne, we wszystkich rodzajach pomieszczeń – także tych narażonych na wysoki poziom wilgoci jak np. kuchnie, pralnie, łazienki. Pozwala uzyskać efekt drobnoziarnistej struktury powierzchni. Jest niepalny i zapewnia zrównoważony mikroklimat.
Baumit Sp. z o.o.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.