alicja85hipolit

Data rejestracji: 12.03.2019
Ostatnie logowanie: 02.12.2020, 01:53
Nick:
alicja85hipolit
Imię i nazwisko:
Igor Wojciechowski
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Moje miejsce zamieszkania to Byd
Hobby:
Inna
Wykształcenie:
wyższe licencjackie
Strona www:
O sobie:
https://www.idealnesprzatanie.pl/ - O porządnie posprzątanym pomieszczeniu mówi się, że lśni. Idealne Sprzątanie to przeprowadzenie gruntownych porządków w Warszawie i okolicy, z gwarancją, że przyniesie to najlepszy efekt. Eksperci z Idealnego Sprzątania uważają, że pomieszczenie do posprzątania to zadanie, któremu należy podołać bez kompromisów. W ofercie firmy oprócz klasycznych porządków znajdują się także mycie okien i pranie wykładzin, chociaż ostateczny przebieg sprzątania zależy tylko od potrzeb zamawiających. O popularności Idealnego Sprzątania w Warszawie świadczy prawie setka zadowolonych stałych klientów, którym poruszający się dyskretnie po każdej przestrzeni pracownicy zrobili porządki w ponad 250 miejscach. Firma podchodzi do swych obowiązków profesjonalnie, o czym może świadczyć ubezpieczenie do sumy 100 tys. zł, choć sprzęt i środki czystości, a zwłaszcza ostrożni i sumienni pracownicy niosą jeszcze lepszą gwarancję. Wystarczy rozmowa przez telefon i wyjaśnienie, czy w grę wchodzi magazyn, biuro, pokoje hotelowe, dom czy cokolwiek innego. Niezależnie od tego, co wymaga Idealnego Sprzątania - na pewno będzie tam lśnić.
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Jesteśmy producentem i dystrybutorem materiałów do wykonywania bezspoinowch posadzek żywicznych -...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.