Prezentacja firmy

Bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe z certyfikatami

Firma Secure Builder stosuje bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe, posiadające wszelkie obowiązujące oraz możliwe do uzyskania atesty CE, spełniające Europejskie Aprobaty Techniczne (certyfikaty ETA), posiadające aktualne aprobaty i rekomendacje, wydane przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB).

Indywidualne, sprawdzone systemy zabezpieczeń p.poż.

Każdemu klientowi Secure Builder może zaproponować indywidualne, korzystne dla danej inwestycji oraz wykonawcy rozwiązania z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych. Są one realizowane przez nas w dowolnym dopuszczalnym systemie zabezpieczeń p.poż., odpowiednim dla poszczególnego rodzaju obiektów budowlanych. Na podstawie wizji lokalnej i otrzymanej dokumentacji wykonujemy bezpłatne kalkulacje proponowanych prac.

Secure-Builder

Wspieramy naszych klientów również w fazie projektowej systemów zabezpieczeń p.poż. Po zakończeniu realizacji powierzonych zadań przekazujemy kompletną dokumentację powykonawczą. Pomagamy oraz uczestniczymy w odbiorach, prowadzonych przez inspektorów nadzoru budowlanego.

  1. Zabezpieczenie wszelkich przepustów instalacyjnych w ścianach i stropach.
  2. Ogniochronna obudowa systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych [specjalistyczne płyty i folie].
  3. Ochrona przewodów i torów kablowych.
  4. Zabezpieczenie stali konstrukcyjnej i drewna specjalistycznymi materiałami ogniochronnymi.
  5. Specjalistyczne zabezpieczenia szczelin dylatacyjnych i budowlanych.
  6. Bierna przeciwpożarowa ochrona drzwi i okien.
  7. Zewnętrzne bariery i kurtyny ogniowe.

Dowiedz się więcej
Współpracujemy wyłącznie z wiodącymi producentami oferującymi systemy do zabezpieczeń ogniochronnych posiadających odpowiednie dokumenty i certyfikaty. Tworzymy innowacyjne bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy.

Flowcrete Polska Sp. z o.o. Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Jesteśmy producentem i dystrybutorem materiałów do wykonywania bezspoinowch posadzek żywicznych -...
Firma:
Secure-Builder
Województwo:
pomorskie
Adres:
Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk
Telefon:
58 74 32 230
Telefon:
695 534 222
Strona WWW:
E-mail:
NIP:
534-24-97-495
6/2020

Aktualny numer:

Izolacje 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Tynki renowacyjne
  • - Potencjał i funkcje dachów zielonych w miastach
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.