Prezentacja firmy

Infrastruktura i transport

Infrastruktura i trasnport Soletanche

W ramach inwestycji w rozbudowę i modernizację sieci komunikacyjnej miejskiej i międzymiastowej oferujemy wykonanie konstrukcji żelbetowych oraz dostarczenie kompleksowych rozwiązań posadowienia obiektów infrastruktury drogowej i kolejowej.

W ramach naszych prac realizujemy wiadukty i mosty w ciągu dróg ekspresowych, autostradowych oraz lokalnych, a także tunele w wykopie otwartym które z powodzeniem wykonujemy w gęstej zabudowie miejskiej.

Mamy za sobą takie realizacje jak Węzeł Konotopa [S8] i Węzeł Lotnisko [S2] w Warszawie oraz tunel w ciągu Trasy WZ w Łodzi.

Dowiedz się więcej

10/2020

Aktualny numer:

Izolacje 10/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Szklana fasada o podwójnym przepływie powietrza
  • - Fala renowacji
Zobacz szczegóły
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Jesteśmy producentem i dystrybutorem materiałów do wykonywania bezspoinowch posadzek żywicznych -...
Firma:
Soletanche Polska w Warszawie
Województwo:
mazowieckie
Adres:
Powązkowska 44c
01-797 Warszawa
Telefon:
22 639 74 11
Strona WWW:
E-mail:
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.