Prezentacja firmy

Obiekty kompleksowe

Soletanche

Soletanche w Polsce wzorem innych firm z Grupy chce propagować budownictwo podziemne jako zbilansowany sposób realizacji celów wymaganych przez współczesne społeczeństwo i nowoczesne aglomeracje miejskie.

Naszym zdaniem połączenie możliwości przeniesienia obiektów użyteczności publicznej, jak garaże i systemy zabezpieczenia przeciwpowodziowego miejskiego, pod ziemię, pozwoli na rozwój infrastruktury bez szkody w postaci zajmowania przestrzeni miejskiej.

Soletanche oferuje kompleksową realizacje wolnostojących parkingów podziemnych i zbiorników wód opadowych zaczynając od studium wykonalności przez oszacowanie kosztów, wykonanie projektu po realizację i oddanie do użytku.

Dowiedz się więcej

Flowcrete Polska Sp. z o.o. Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Jesteśmy producentem i dystrybutorem materiałów do wykonywania bezspoinowch posadzek żywicznych -...
Firma:
Soletanche Polska w Warszawie
Województwo:
mazowieckie
Adres:
Powązkowska 44c
01-797 Warszawa
Telefon:
22 639 74 11
Strona WWW:
E-mail:
4/2020

Aktualny numer:

Izolacje 4/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Co wpływa na trwałość i niezawodność ETICS?
  • - Balkony – projektowanie numeryczne złączy z uwzględnieniem wymagań cieplno-wilgotnościowych od 1 stycznia 2021 roku
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.