Prezentacja firmy

Fundamenty specjalne

Fundamenty specjalne Soletanche

Soletanche wywodzi się z branży budownictwa specjalistycznego związanego z posadowieniem obiektów w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres technologii pozwalający na kompleksową obsługę geotechniczną inwestycji. Praca na polskim rynku od ponad 20 lat pozwoliła nam na zdobycie pozycji lidera i wiarygodnego partnera w realizacji inwestycji naszych klientów.

Wśród naszych projektów można znaleźć fundamenty głębokie dla kilkukondygnacyjnych budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej jak biurowce i szpitale do posadowienia instalacji przemysłowych na terenach fabryk i elektrowni.

Dowiedz się więcej

Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
Firma:
Soletanche Polska w Warszawie
Województwo:
mazowieckie
Adres:
Powązkowska 44c
01-797 Warszawa
Telefon:
22 639 74 11
Strona WWW:
E-mail:
10/2019

Aktualny numer:

Izolacje 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Konserwacje i renowacje systemów ociepleń
  • - Odporność ogniowa elementów drewnianych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.