Prezentacja firmy

Generalne wykonawstwo

GENERALNE WYKONAWSTWO


Jesteśmy generalnym wykonawcą żelbetowych konstrukcji obiektów kubaturowych i przemysłowych, proponując rozwiązania na styku geotechniki i konstrukcji.

Realizujemy kontrakty dla lokalnych przedsiębiorców wzmacniając podłoże pod osiedla domków jednorodzinnych lub hal produkcyjnych do projektów kluczowych, takich jak obiekty wysokościowe i prace dla przemysłu energetycznego i ciężkiego.

Wykonujemy szerokoprzestrzenne wykopy, wanny szczelne, posadowienia głębokie, konstrukcje podziemne i nadziemne dostarczając niezawodne rozwiązania naszym klientom.

Dowiedz się więcej

Flowcrete Polska Sp. z o.o. Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Jesteśmy producentem i dystrybutorem materiałów do wykonywania bezspoinowch posadzek żywicznych -...
Firma:
Soletanche Polska w Warszawie
Województwo:
mazowieckie
Adres:
Powązkowska 44c
01-797 Warszawa
Telefon:
22 639 74 11
Strona WWW:
E-mail:
5/2020

Aktualny numer:

Izolacje 5/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Budowa w czasach pandemii
  • - Najczęściej popełniane błędy podczas deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.