Prezentacja firmy

Generalne wykonawstwo

GENERALNE WYKONAWSTWO


Jesteśmy generalnym wykonawcą żelbetowych konstrukcji obiektów kubaturowych i przemysłowych, proponując rozwiązania na styku geotechniki i konstrukcji.

Realizujemy kontrakty dla lokalnych przedsiębiorców wzmacniając podłoże pod osiedla domków jednorodzinnych lub hal produkcyjnych do projektów kluczowych, takich jak obiekty wysokościowe i prace dla przemysłu energetycznego i ciężkiego.

Wykonujemy szerokoprzestrzenne wykopy, wanny szczelne, posadowienia głębokie, konstrukcje podziemne i nadziemne dostarczając niezawodne rozwiązania naszym klientom.

Dowiedz się więcej

Alpha Dam Alpha Dam
O FIRMIE Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od ponad 10 lat profesjonalne materiały wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa.  Do 2008...
Firma:
Soletanche Polska w Warszawie
Województwo:
mazowieckie
Adres:
Powązkowska 44c
01-797 Warszawa
Telefon:
22 639 74 11
Strona WWW:
E-mail:
10/2019

Aktualny numer:

Izolacje 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Konserwacje i renowacje systemów ociepleń
  • - Odporność ogniowa elementów drewnianych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.