Prezentacja firmy

AlphaProPlus

AlphaProPlus

AlphaProPlus to membrana do izolacji przeciwwodnych budynków (Hydroizolacja). AlphaproPlus jest stosowana pod warstwą wylewanego betonu jako zabezpieczenie przed przenikaniem wody do wewnątrz budynku.

AlphaProPlus

AlphaProPlus jest jednostronnie laminowana włókniną polipropylenową, co w dużym stopniu ułatwia łączenie się betonu z izolacją na całej powierzchni. Płynny beton przenika do wewnątrz włókniny i wiąże się znakomicie podczas procesu suszenia z barierą przeciwwodną.

 AlphaProPlus  AlphaProPlus  AlphaProPlus

Dodatkowe akcesoria stosowane w systemie AlphaProPlus:

 Kołnierz izolacyjny do uszczelniania rur i przebić.  Narożniki wewnętrzne i zewnętrzne  Taśma APP 150 do łączeń membrany AlphaProPlus podczas montażu i do naprawy kawałków, które uległy uszkodzeniu podczas montażu na budowie.
Kołnierz izolacyjny do uszczelniania rur i przebićNarożniki wewnętrzne i zewnętrzneTaśma APP 150 do łączeń membrany AlphaProPlus podczas montażu
i do naprawy kawałków, które uległy uszkodzeniu podczas montażu
na budowie.
Alpha Dam Alpha Dam
O FIRMIE Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od ponad 10 lat profesjonalne materiały wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa.  Do 2008...
Firma:
Alpha Dam
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Adres:
Dębowa Łąka 45
87-207 Dębowa Łąka
Telefon:
56 646 20 07
Faks:
56 688 91 18
E-mail:
10/2019

Aktualny numer:

Izolacje 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Konserwacje i renowacje systemów ociepleń
  • - Odporność ogniowa elementów drewnianych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.