Prezentacja firmy

Triflex Towersafe

Trwały system uszczelniający Triflex Towersafe jest tak opracowany, aby spełniał szczególne wymagania stawiane siłowniom wiatrowym. Eksponowana lokalizacja i specyfika konstrukcji sprawiają, że muszą one sprostać wyjątkowym obciążeniom.

Triflex Towersafe

Część energii wiatru oddziałuje na korpus wieży i fundament, co często powoduje pęknięcia. Przez tak powstałe otwory do wnętrza budowli dostaje się wilgoć. Tutaj pomaga Triflex Towersafe.

Triflex Towersafe

Dzięki giętkiemu wkładowi ze specjalnej włókniny uszczelnienie płynne pozostaje trwale elastyczne, chroniąc każdą siłownię wiatrową przez długie lata. Czytaj więcej na ten temat >>

Triflex Towersafe

Triflex Towersafe

Triflex Towersafe

Alpha Dam Alpha Dam
O FIRMIE Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od ponad 10 lat profesjonalne materiały wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa.  Do 2008...
Firma:
Triflex Polska
Województwo:
mazowieckie
Adres:
Wyspiańskiego 43
60-751 Poznań
Telefon:
61 668 34 45
Faks:
61 668 34 46
Strona WWW:
E-mail:
9/2019

Aktualny numer:

Izolacje 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne rozwiązania elewacyjne
  • - Jakość wykonania izolacji z szarego styropianu
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.