Prezentacja firmy

Styreno-butadienowa domieszka do betonu Isopol SBR

Styreno-butadienowa domieszka do betonu Isopol SBR >>

DANE TECHNICZNE
Rodzaj produktu Styreno-butadienowa domieszka do betonu i zapraw wyrównawczych
Charakterystyka Isopol SBR umożliwia uzyskanie posadzek betonowych o wysokich parametrach mechanicznych oraz szybko wiążących podkładów pod dalsze warstwy wykończeniowe, m.in. posadzki żywiczne.
Cechy szczególne Isopol SBR dodany do podkładu betonowego zwiększa wytrzymałość na ściskanie, zginanie i rozciąganie oraz zmienia stosunek c/w. Zapewnia długotrwałe zabezpieczenie podłoża i poprawia przyczepność nakładanych później warstw wykończeniowych.
Warunki aplikacji Podłoże pod beton zmodyfikowany Isopolem SBR musi być oczyszczone z mleczka cementowego i zanieczyszczeń olejami, brudem itp. Najlepsze efekty można uzyskać poprzez śrutowanie, frezowanie lub szlifowanie. Wilgotność podkładu betonowego może być wysoka, nawet do 100% wilgotności względnej.

Styreno-butadienowa domieszka do betonu Isopol SBR

Styreno-butadienowa domieszka do betonu Isopol SBR

Styreno-butadienowa domieszka do betonu Isopol SBR

Alpha Dam Alpha Dam
O FIRMIE Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od ponad 10 lat profesjonalne materiały wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa.  Do 2008...
Firma:
Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Województwo:
mazowieckie
Adres:
Marywilska 34
03-228 Warszawa
Telefon:
+48 22 879 8907
Telefon:
+48 22 879 8918
9/2019

Aktualny numer:

Izolacje 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne rozwiązania elewacyjne
  • - Jakość wykonania izolacji z szarego styropianu
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.