Prezentacja firmy

Powłoka gruntująca Flowprime Oil Tolerant EP

Powłoka gruntująca Flowprime Oil Tolerant EP >>

DANE TECHNICZNE
Rodzaj produktu Powłoka gruntująca na bazie żywicy epoksydowej
Charakterystyka Flowprime Oil Tolerant EP jest stosowany jako warstwa gruntująca na podłożach betonowych zanieczyszczonych pozostałościami po olejach pochodzenia mineralnego i roślinnego. Może być stosowany przed aplikacją każdego z systemów posadzkowych Flowcrete.
Cechy szczególne Flowprime Oil Tolerant EP umożliwia położenie systemów żywicznych na podłożu zanieczyszczonym olejami. Jest praktycznie bezwonny w trakcie aplikacji.
Warunki aplikacji Podłoże betonowe musi być nośne, jednorodne, oczyszczone ze smarów i wszelkich powłok utrudniających przyczepność. Należy starannie doczyścić obszary użytkowane pod samochodami. Podłoże nie może być narażone na działanie naporu wód gruntowych. Wilgotność wagowa betonu nie większa niż 5%.

Powłoka gruntująca Flowprime Oil Tolerant EP

Powłoka gruntująca Flowprime Oil Tolerant EP

Powłoka gruntująca Flowprime Oil Tolerant EP

Powłoka gruntująca Flowprime Oil Tolerant EP

Alpha Dam Alpha Dam
O FIRMIE Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od ponad 10 lat profesjonalne materiały wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa.  Do 2008...
Firma:
Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Województwo:
mazowieckie
Adres:
Marywilska 34
03-228 Warszawa
Telefon:
+48 22 879 8907
Telefon:
+48 22 879 8918
10/2019

Aktualny numer:

Izolacje 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Konserwacje i renowacje systemów ociepleń
  • - Odporność ogniowa elementów drewnianych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.