1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................

Materiały do spoinowania

Materiały do spoinowania


 
Fuga ATLAS ARTIS
Fuga ATLAS ARTIS
Fuga ATLAS ARTIS, sprawdź parametry
Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Fuga ATLAS ARTIS

  • opis: drobnokruszywowa zaprawa do spoinowania
  • właściwości: szybkowiążąca - ruch pieszy możliwy już po 3 godzinach; odporna na przebarwienia i wykwity; łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na rozwój bakterii i grzybów; wyjątkowa odporność na ścieranie ponad 8- krotnie wyższa od wymagań normowych, odporna na ścieranie; łatwa w przygotowaniu, wygodna i szybka w aplikacji; pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię; do wszelkich typów okładzin na dowolnym podłożu, wewnątrz i na zewnątrz budynków; polecana do pomieszczeń suchych, wilgotnych i mokrych, na ogrzewanie podłogowe i podłoża odkształcalne,
  • przeznaczenie: do wszelkich typów okładzin ceramicznych, z kamienia naturalnego, mozaiki szklanej; do spoinowania okładzin w zbiornikach wody pitnej, przemyśle spożywczym, obiektach ochrony zdrowia, żłobkach, przedszkolach itp.
ATLAS
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.