• Ocieplanie budynków drewnianych w technologii szkieletowej
  • Cienkowarstwowy system izolacji akustycznej dla istniejących ścian i stropów
  • e-wydanie: IZOLACJE 1/2019
  • Nowoczesne panele fotowoltaiczne
  • Owens Corning stawia na szkło komórkowe Foamglas

Polecane Artykuły

Ocieplanie budynków drewnianych w technologii szkieletowej

Jakie właściwości izolacyjne mają przegrody w budynkach drewnianych o konstrukcji szkieletowej? Jakie materiały konstrukcyjne i izolacyjne stosuje się w takich budynkach?
Czytaj całość

Polecane Artykuły

Cienkowarstwowy system izolacji akustycznej dla istniejących ścian i stropów

30.11.2018
Duże miasta są bardzo głośne. Ich mieszkańcy żyją w ciasnych i drogich mieszkaniach, blisko innych ludzi. A każdy sąsiad ma swoje przyzwyczajenia generując przy tym wiele najróżniejszych dźwięków.
Czytaj całość

Polecane Artykuły

e-wydanie: IZOLACJE 1/2019

W nowym numerze miesięcznika IZOLACJE piszemy m.in. o termomodernizacji zabytkowego budynku szkolnego oraz wyjaśniamy, dlaczego na powierzchni przegród budowlanych powstają grzyby pleśniowe. Przedstawiamy też ogólne zasady wykonania warstw wstępnego krycia.
Czytaj całość

Polecane Artykuły

Nowoczesne panele fotowoltaiczne

29.01.2019
1
Hanplast SOLAR to pierwszy na świecie producent modułów fotowoltaicznych następnej generacji w/g najnowszej technologii łączenia ogniw metodą wielozłączeniową - SmartWire Connection Technology® (w skrócie SWCT) - technologii szwajcarskiej firmy badawczo-rozwojowej Meyer Burger.
Czytaj całość

Polecane Artykuły

Owens Corning stawia na szkło komórkowe Foamglas

28.01.2019
Łukasz Barcz pełniący funkcję Country Managera w Foamglas Building Poland przedstawia właściwości użytkowe szkła komórkowego oraz jego zastosowanie w budownictwie.
Czytaj całość
Triflex Polska Triflex Polska
Triflex zyskał na rynku europejskim pozycję lidera w zakresie opracowywania, kompleksowego doradztwa oraz zastosowania uszczelnień i powłok...
1/2019

Aktualny numer:

Izolacje 1/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Diagnostyka konstrukcji murowych
  • - Ocieplanie budynków drewnianych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.