mgr inż.

Bożena Serwatka-Berbeć

Bożena Serwatka-Berbeć jest absolwentką Wydziału Inżynierii, Chemii i Fizyki Technicznej, Wojskowej Akademii Technicznej im. J. Dąbrowskiego w Warszawie. Wchodzi w skład Komisji Technicznej Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), a w 2019 r. została wybrana do Zarządu tej organizacji. Od 14 lat zawodowo związana z branżą ociepleń, pracuje na stanowisku kierownika działu technicznego. Prowadzi szkolenia w zakresu systemów ETICS. W swojej pracy specjalizuje się w kwestiach związanych z badaniami i wprowadzeniem do obrotu materiałów budowlanych w tym systemów ETICS. Interesuje się zagadnieniami z zakresu technologii produkcji i zastosowania materiałów budowlanych.

Artykuły autora

> 1 - 1 z 1

Techniczne aspekty stosowania ciemnych kolorów w systemach ETICS

Kolor elewacji to wizytówka domu - podkreśla kształt i indywidualny charakter obiektu. Kolor całkowicie zmienia wygląd budynku - może upiększyć elewację, ale może również obnażyć jej...
Triflex Polska Triflex Polska
Triflex zyskał na rynku europejskim pozycję lidera w zakresie opracowywania, kompleksowego doradztwa oraz zastosowania uszczelnień i powłok...
6/2019

Aktualny numer:

Izolacje 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Problemy eksploatacyjne tynków wewnętrznych
  • - Warunki techniczne robót murarskich
Zobacz szczegóły
Jaką technologię wykonania tarasu wybrać w naszym klimacie?

Jaką technologię wykonania tarasu wybrać w naszym klimacie?

Zarówno w starych, jak i nowo wzniesionych budynkach coraz częściej można zauważyć bardzo zły stan balkonów i tarasów. Dlaczego tak się dzieje?
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.