mgr inż. arch.

Iwona Graniczna-Gajecka

Iwona Graniczna-Gajecka jest dyplomowanym architektem, od lat specjalizującym się w biernych zabezpieczeniach ogniochronnych. W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe Inżynieria Pożarowa Budynków IPB-4 organizowane przez Politechnikę Poznańską i Szkołę Główną Służby Pożarowej w Warszawie. Jest cenioną specjalistką z zakresu biernych zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji oraz autorką kilku publikacji technicznych, m.in. z zakresu nośności ogniowej elementów budowlanych.

Artykuły autora

> 1 - 1 z 1

Weryfikacja ogniochronnych powłok malarskich

Problematyka występowania nieprawidłowości i uszkodzeń większości elementów budowlanych jest prosta w ocenie. Większość z nich, np. elementy konstrukcyjne, poprzez różnego rodzaju niestandardowe...
Triflex Polska Triflex Polska
Triflex zyskał na rynku europejskim pozycję lidera w zakresie opracowywania, kompleksowego doradztwa oraz zastosowania uszczelnień i powłok...
6/2019

Aktualny numer:

Izolacje 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Problemy eksploatacyjne tynków wewnętrznych
  • - Warunki techniczne robót murarskich
Zobacz szczegóły
Jaką technologię wykonania tarasu wybrać w naszym klimacie?

Jaką technologię wykonania tarasu wybrać w naszym klimacie?

Zarówno w starych, jak i nowo wzniesionych budynkach coraz częściej można zauważyć bardzo zły stan balkonów i tarasów. Dlaczego tak się dzieje?
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.