Krzysztof  Knop

Krzysztof Knop od dwudziestu lat związany jest z branżą chemii budowlanej w zakresie doradztwa technicznego. Pracuje w firmie SCHOMBURG ­POLSKA Sp. z o.o. Zawodowo zajmuje się doradztwem technicznym, organizacją szkoleń i prezentacji w zakresie produktowym i poprawnego zastosowania w warunkach budowlanych. Jest autorem wielu opinii oraz publikacji z zakresu nowoczesnych rozwiązań z zakresu ochrony konstrukcji i powierzchni przy wykorzystaniu techniki natryskowej powłok polimocznikowych oraz techniki iniekcyjnej w renowacji obiektów.

Artykuły autora

> 1 - 1 z 1

Nowoczesne powłoki polimocznikowe do ochrony konstrukcji żelbetowych

Krzysztof Knop  |  24.10.2017
Technologia natryskowa w oparciu o powłoki polimocznikowe zapewnia wysoką jakość, krótki czas aplikacji oraz szybkie obciążenie izolowanej powierzchni, co w efekcie przekłada się na wymierne korzyści...
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
11/12/2019

Aktualny numer:

Izolacje 11/12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Modernizacja poddaszy użytkowych
  • - Okładziny podłogowe
Zobacz szczegóły
Membrana PWP 100 - szybki sposób na skuteczną hydroizolację dachu

Membrana PWP 100 - szybki sposób na skuteczną hydroizolację dachu

ECOLAK to producent wysokiej jakości membrany hydroizolacyjnej PWP 100. Firma stawia przede wszystkim na jakość oferowanego produktu.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.