ppor. mgr inż.

Michał Woszczyk

Michał Woszczyk ukończył Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Pracuje w dziale inwestycyjnym producenta izolacji wodochronnych. Zawodowo interesuje się bezpieczeństwem pożarowym obiektów budowlanych od projektowania po wykonawstwo, szczególnie pokryciami dachowymi, w tym dachami w układzie zielonym. Jest autorem publikacji w zakresie bezpieczeństwa pożarowego dachów.

Artykuły autora

> 1 - 1 z 1

Bezpieczeństwo pożarowe dachów zielonych

Artykuł przedstawia definicje dachów zielonych, omawia też układy warstw dachu zielonego oraz wymagania ogniowe i kryteria oceny bezpieczeństwa pożarowego stawiane dachom zielonym.
Triflex Polska Triflex Polska
Triflex zyskał na rynku europejskim pozycję lidera w zakresie opracowywania, kompleksowego doradztwa oraz zastosowania uszczelnień i powłok...
7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wtórne hydroizolacje poziome
  • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.