mgr inż.

Andrzej Wanat

Andrzej Wanat ukończył Wyższą Szkołę Inżynierską w Zielonej Górze (później Politechnika Zielonogórska, dzisiejszy Uniwersytet Zielonogórski). Jest inżynierem budownictwa, projektantem i kosztorysantem. Od 1994 roku związany z branżą elewacyjną, ocieplaniem elewacji i problematyką kompleksowej termomodernizacji budynków. Członek Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Jeden z ekspertów Komisji Technicznej Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń.

Artykuły autora

> 1 - 2 z 2

Oddziaływania zewnętrzne na elewacje ocieplone w technologii ETICS

mgr inż. Andrzej Wanat  |  20.07.2017
Jednym z bardziej istotnych walorów użytkowych elewacji jest jej trwałość. Elementy te są jednak narażone na wiele różnorodnych oddziaływań niszczących, jak naprężenia termiczne czy korozja...

Izolacje termiczne zewnętrznych ścian budynków wykonywane od wewnątrz

mgr inż. Andrzej Wanat  |  13.03.2014  |  4
Wykonanie izolacji termicznej na zewnętrznej powierzchni ściany nie zawsze jest możliwe. W takich sytuacjach czasami ociepla się mury od strony wewnętrznej.
Triflex Polska Triflex Polska
Triflex zyskał na rynku europejskim pozycję lidera w zakresie opracowywania, kompleksowego doradztwa oraz zastosowania uszczelnień i powłok...
7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wtórne hydroizolacje poziome
  • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.