dr inż. arch.

Janusz Barnaś

Ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, gdzie w 1999 r. obronił również doktorat w dziedzinie nauk technicznych, a obecnie pracuje jako nauczyciel akademicki w Instytucie Projektowania Architektonicznego. Jest autorem i współautorem ok. 30 publikacji naukowych i fachowych publikowanych w materiałach konferencyjnych oraz pismach specjalistycznych. Prowadzi działalność projektową w ramach pracowni IPG sp. z o.o. Jest autorem i współautorem zrealizowanych obiektów użyteczności publicznej, osiedli mieszkaniowych i obiektów sportowych.

Artykuły autora

> 1 - 1 z 1

Nowoczesne technologie elewacyjne - dobór i projektowanie

dr inż. arch. Janusz Barnaś  |  29.10.2013  |  2
Wraz z ewolucją formy architektonicznej zmienia się pojęcie elewacji oraz jej wygląd. Pojawiają się materiały budowlane dające nowe możliwości, tradycyjne zaś wykorzystywane są w nowoczesny sposób.
Triflex Polska Triflex Polska
Triflex zyskał na rynku europejskim pozycję lidera w zakresie opracowywania, kompleksowego doradztwa oraz zastosowania uszczelnień i powłok...
7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wtórne hydroizolacje poziome
  • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.