mgr inż.

Jadwiga Tworek

Ukończyła Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Jest pełnomocnikiem dyrektora ds. harmonizacji europejskiej w Instytucie Techniki Budowlanej. Zawodowo zajmuje się oceną przydatności do stosowania wyrobów budowlanych, wdrażaniem zasad harmonizacji europejskiej oraz zastosowaniem kryteriów rozwoju zrównoważonego do budownictwa. W latach 2007–2009 była przewodniczącą Rady Technicznej Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Jest autorką ponad 200 publikacji.

Artykuły autora

> 1 - 1 z 1

Zmiany we wprowadzaniu na rynek wyrobów budowlanych

mgr inż. Jadwiga Tworek  |  16.05.2013
1 lipca 2013 r. nastąpi zmiana zasad funkcjonowania rynku wyrobów budowlanych na mocy rozporządzenia PE i Rady (UE) nr 305/2011 ustanawiającego zharmonizowane warunki wprowadzania tych produktów do obrotu.
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Flowcrete Polska Sp. z o.o.
Flowcrete Polska Sp. z o.o. Jesteśmy producentem i dystrybutorem materiałów do wykonywania bezspoinowch posadzek żywicznych -...
5/2020

Aktualny numer:

Izolacje 5/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Budowa w czasach pandemii
  • - Najczęściej popełniane błędy podczas deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych
Zobacz szczegóły
Dlaczego warto zadbać o balkon i taras?

Dlaczego warto zadbać o balkon i taras?

Trudno wyobrazić sobie nowoczesny dom bez jego wizytówki, czyli balkonu lub tarasu. Elementy te stanowią dodatkową powierzchnię, która pozwala na chwilę oddechu na...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.