• Rohhe - życie jest formą energii
  • Płyta warstwowa EFYOS SIS REVE SI do termoizolacji ścian od wewnątrz budynków
  • IZOLACJE 9/2018
  • Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji TermoEXPO
  • Zasady obudowy i wykonania kominka

Polecane Artykuły

Rohhe - życie jest formą energii

26.09.2018
O sytuacji na rynku izolacji technicznych i jego perspektywach oraz o kierunku rozwoju materiałów izolacyjnych mówi Michał Kalinowski, prezes zarządu firmy Rohhe.
Czytaj całość

Polecane Artykuły

Płyta warstwowa EFYOS SIS REVE SI do termoizolacji ścian od wewnątrz...

11.10.2018
Nowe i unikalne na polskim rynku rozwiązanie systemowe EFYOS SIS REVE SI firmy SOPREMA Polska służy do termoizolacji od wewnątrz poddaszy, klatek schodowych i wnętrz budynków zabytkowych.
Czytaj całość

Polecane Artykuły

IZOLACJE 9/2018

Udostępniamy część materiałów z wrześniowego wydania miesięcznika IZOLACJE. Zobacz bezpłatnie numer 9/2018 lub wykup prenumeratę i przeczytaj cały numer.
Czytaj całość

Polecane Artykuły

Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji TermoEXPO

W dniach 11-13 października 2018 w Warszawie odbędzie się spotkanie branży związanej z szeroko pojętą termomodernizacją.
Czytaj całość

Polecane Artykuły

Zasady obudowy i wykonania kominka

02.10.2018
Użytkownicy bardzo często przywiązują wagę wyłącznie do elementów estetycznych kominka, nie zdają sobie natomiast sprawy z tego, że o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania decydują: odpowiednie przygotowanie miejsca montażu, sama instalacja oraz użycie odpowiednich...
Czytaj całość
Normy prawne dotyczące ogradzania posesji

Normy prawne dotyczące ogradzania posesji

Wiele kwestii związanych z wyglądem i funkcjonowaniem ogrodzenie regulują przepisy prawa budowlanego. Przed wykonaniem ogrodzenia, warto poznac obowiązujące wymagania.
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
9/2018

Aktualny numer:

Izolacje 9/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Detale w konstrukcji dachów zielonych
  • - Skażenia mikrobiologiczne na elewacjach
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.