Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 1/2017 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Artykuł sponsorowany

Paroc uruchomił nową platformę dla profesjonalistów: Wsparcie dla Projektanta

Paroc Polska  |  21.09.2017  |  2
Paroc Polska

Paroc, jeden z wiodących w Europie producentów izolacji technicznych i przemysłowych z wełny kamiennej, zacieśnia współpracę z profesjonalnymi projektantami i inżynierami instalacji. Firma uruchomiła na swojej stronie nowy dział z narzędziami oraz innymi przydatnymi materiałami dla fachowców: Wsparcie dla Projektanta.

Instalacje pełnią kluczową rolę w kontekście efektywności energetycznej budynków i procesów. Aby swoje zadania spełniały optymalnie, przewody, kanały i urządzenia wymagają odpowiedniej izolacji. W prawidłowym projektowaniu i doborze rozwiązań pomaga Paroc Polska. Uruchomiona platforma powstała z myślą o profesjonalistach poszukujących praktycznych i sprawdzonych informacji w dziedzinie izolowania systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także rurociągów i innych elementów sieci przemysłowych.

Materiały, dokumenty i narzędzia, które będą sukcesywnie zamieszczane na platformie, pomogą rozwiązać zarówno te typowe, jak i mniej standardowe problemy projektowe. W jednym miejscu szybko znajdziemy tutaj zestaw najpotrzebniejszych elementów, które ułatwią dobór właściwego rozwiązania izolacyjnego. Aktualnie na stronie skorzystać można już z broszur i dokumentacji technicznych produktów, programu obliczeniowego Paroc Calculus oraz wszystkich rozdziałów Poradnika Projektanta Paroc.

Wkrótce na platformie Wsparcie dla Projektanta zamieszczone zostaną także:

  • nowe biblioteki CAD dla izolacji technicznych Paroc
  • certyfikaty produktów
  • specyfikacje i aprobaty techniczne
  • instrukcje montażu
  • cennik
  • archiwalne newslettery
  • kontakt do doradców technicznych ds. współpracy z biurami projektowymi

Materiały zamieszczane na platformie zainteresować mogą zarówno architektów, projektantów i inżynierów instalacji, jak też pracowników kadr zarządzających czy służb utrzymania i obsługi linii produkcyjnych w przedsiębiorstwach przemysłowych, którzy pragną zwiększyć efektywność procesów.

Wsparcie dla Projektanta to kolejna już inicjatywa Paroc Polska skierowana do profesjonalnego odbiorcy. W zeszłym roku firma opublikowała na swojej stronie 5-częściowy Poradnik Projektanta poświęcony w całości systemom HVAC. Poszczególne rozdziały Poradnika prezentowały najistotniejsze zagadnienia fizyczne i prawne z punktu widzenia izolacji termicznej, przeciwkondensacyjnej, akustycznej i przeciwpożarowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową platformą Paroc. Dostęp do niej oraz zawartej w niej wiedzy specjalistycznej jest całkowicie bezpłatny. Wsparcie dla Projektanta dostępne jest pod adresem www.paroc.pl/Kampania/Wsparcie-dla-projektanta.

Paroc Polska
ul.Gnieźnieńska 4
62-240 Trzemeszno

Telefon: 61 468 21 90
Fax: 61 468 23 04


www.paroc.pl

PAROC

 

http://www.izolacje.com.pl/images/photos/24/2072/__b_zbiornik_przemyslowy2_paroc.JPG

Komentarze

(2)
Sławomir34 | 16.04.2018, 20:05
Hej! Dzięki za wpis - parę wartościowych porad tam znalazłem
krzysztof | 23.04.2018, 14:14
Faktycznie jest co poczytać - oby nie umarło za kilka miesięcy
   1 / 1   
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
6/2018

Aktualny numer:

Izolacje 6/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Izolacje w dachach zielonych odwróconych
  • - Renowacja dachu drewnianego
Zobacz szczegóły
Podłoga na gruncie - ciepła i trwała

Podłoga na gruncie - ciepła i trwała

Coraz bardziej restrykcyjne wymagania dotyczące izolacyjności przegród cieplnych w budynkach zwiększają zapotrzebowanie na nowoczesne i skuteczniejsze rozwiązania. Prawie...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.