Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 1/2017 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Artykuł sponsorowany

Efektywne izolacje dla przemysłu

ISOVER

Maty siatkowe TECH Wired Mat MT ISOVER są odpowiedzią na zwiększone zapotrzebowanie na materiały izolacyjne dla energetyki i przemysłu, które jest związane z modernizacją istniejących bloków energetycznych i rozbudową mocy wytwórczych.

"Mamy świadomość, jak ważną kwestią dla obu branż jest ograniczenie emisji CO2, kosztów oraz efektywność energetyczna. Dlatego pokazujemy naszym klientom, jak dzięki zaizolowaniu instalacji, będą wyglądać ich oszczędności przez cały okres jej użytkowania" - informuje Filipe Ramos, dyrektor generalny ISOVER Polska.

Maty siatkowe TECH Wired Mat MT zapewniają wysoki poziom izolacji termicznej do celów ekonomicznych i środowiskowych, są także zaprojektowane do pracy w temperaturach do 700°C (MST), prezentują doskonałe właściwości akustyczne, pomagając w redukcji hałasu w zakładzie oraz zwiększają bezpieczeństwo, komfort i higienę.

ISOVER

Nowy produkt jest dostępny w szerokości 1000 mm oraz 2 x 500 mm (pakowany w jednej folii). Podstawowy asortyment wzbogacono o wersje produktu z powłoką aluminiową, przeszyciem z drutu nierdzewnego oraz przeszyciem i siatką z drutu nierdzewnego. Polskie maty siatkowe ISOVER to wyroby o obniżonej zawartości jonów chlorkowych, co korzystnie wpływa na problem korozji urządzeń pod izolacją. Wybierz najlepsze materiały izolacyjne na rynku >>

ISOVER

Produkty wykorzystywane są m.in. do:

  • rurociągów,
  • kotłów,
  • elektrofiltrów,
  • turbin czy zbiorników.

Maty ISOVER wyróżniają się naddatkiem siatki ułatwiającym łączenie izolacji podczas montażu. Nowe produkty otrzymały już wszystkie niezbędne certyfikaty.

ISOVER

Urządzenia wysokotemperaturowe, takie jak kotły i zbiorniki, mają specjalne wymagania w zakresie izolacji. Szczególnie w odniesieniu do wartości maksymalnej temperatury roboczej, sprawności cieplnej izolacji, jak również w zakresie odporności na skoki temperatury, elastyczności, reakcji chemicznych i wielu innych. Gama mat siatkowych TECH Wired Mat MT z wełny skalnej pozwala uzyskać jeszcze większą wydajność.

Ofertę ISOVER tworzą wysokiej jakości izolacje zapewniające ochronę termiczną, ogniową, akustyczną oraz antykorozyjną do wszystkich zastosowań przemysłowych w branży energetycznej, naftowo-gazowej i przetwórczej. Poznaj szeroki asortyment ISOVER >>

ISOVER

Możliwości nowoczesnej linii produkcyjnej umożliwiają firmie dostarczenie innowacyjnych, energooszczędnych produktów o najwyższych parametrach wymaganych w procesie inwestycji oraz o szerokim zakresie wydajności i temperatur roboczych.

"Mamy bardzo surowe procedury jakościowe. Uzyskujemy bardzo dobre parametry produktu, takie jak lambda w wysokich temperaturach czy maksymalna temperatura stosowania (MST), która przekracza 600ºC. Nowa linia produkcyjna pozwoliła nam udoskonalić nasze produkty, aby spełniły oczekiwania klientów energetyki i przemysłu. Wspólnie z naszymi partnerami prowadzimy obecnie projekty w elektrociepłowniach w Turowie, Krakowie, Wrocławiu, a także w Zakładach Azotowych Police"  - informuje Filipe Ramos.

ISOVER

ISOVER rozwija także audyty energetyczne, posiada specjalistów w zakresie izolacji technicznych, którzy doradzają, gdzie najlepiej zastosować dane rozwiązanie, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Firma stara się jak najwięcej inwestować w Polsce.

Niedawno otwarta linia do produkcji mat siatkowych TECH Wired Mat MT to jeden z przykładów. W 2016 r. inwestycje w gliwickim zakładzie przekroczyły 54 mln zł, a od 1996 r., odkąd Grupa Saint-Gobain kupiła zakład w Gliwicach, zainwestowała w jego rozwój i modernizację ponad 630 mln zł.

Isover logo Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o.
ul. Okrężna 16
44-100 Gliwice
Tel. 32 339 63 00
Faks 32 339 64 44
www.isover.pl

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Niczuk Metall Niczuk Metall
Warto współpracować z najlepszymi! Niczuk Metall jest firmą z tradycjami opartą wyłącznie na polskim kapitale . Doświadczenie,...
9/2017

Aktualny numer:

Izolacje 9/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne powłoki polimocznikowe
  • - Przyczyny uszkodzeń murów
Zobacz szczegóły
Zamów bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.