Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 6/2018 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Centrum Szkoleniowe Schüco

Materiały prasowe  |  30.09.2011
Szkolenie praktyczne
Szkolenie praktyczne
Schüco

Firma Schüco uruchomiła centrum szkoleniowe, w którym producenci zdobywają wiedzę techniczną oraz odkrywają sposoby poprawy wydajności i organizacji pracy.

Produkcja stolarki zgodnej z wysokimi wymogami jakościowymi to nie tylko możliwości techniczne, ale także fachowa wiedza i doświadczenie zespołu. Dlatego firma Schüco Polska, wyłączny dystrybutor światowego dostawcy systemów do produkcji systemów okiennych, drzwiowych i fasadowych w Polsce, stworzyła w Siestrzeni koło Warszawy Centrum Szkoleniowe dla współpracujących z nią producentów stolarki okiennej, drzwiowej i fasadowej.

Mają się tam odbywać szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu projektowania, kalkulacji i prefabrykacji stolarki marki Schüco. Uczestniczący w nich specjaliści poznają nie tylko technologie produkcji i łatwej prefabrykacji elementów wysokiej jakości, lecz również sposoby optymalnej organizacji linii produkcyjnych i podniesienia efektywności ekonomicznej całej produkcji. W trakcie szkoleń uczestnicy korzystają z nowoczesnego parku maszynowego, poznając wzorcowe metody i technologie wykonywania produktów spełniających nie tylko wysokie kryteria jakościowe, lecz również restrykcyjne wymagania techniczne.

Dobre standardy

Firma Schüco, jako dostawca kompletnych systemów powłok budynków z aluminium i PVC dysponuje wiedzą architektów i producentów w ponad sidemdziesięciu krajach świata. Na szkoleniach przekazuje współpracującym z nią firmom szczegółowe informacje na temat optymalnej organizacji warsztatu i precyzyjnie określonych zasad produkcji stolarki.
W trakcie cyklicznych spotkań Partnerzy firmy zapoznają się z wariantami technologicznymi i parametrami konkretnych rozwiązań systemowych, a także poszerzają swoją wiedzę w zakresie profesjonalnego projektowania i łatwego sporządzania kalkulacji. W części praktycznej uczestnicy szkolą precyzję wykonywania kompletnych produktów w oparciu o wcześniej skonfigurowane komponenty systemowe. Takie szkolenia są prowadzone także bezpośrednio u partnerów z wykorzystaniem lokalnego parku maszynowego.
Przekazywanie praktycznej i teoretycznej wiedzy opartej na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu firmy w Centrum Szkoleniowym oraz u Partnera, zapewnia wysoką jakość i najlepsze parametry produkowanej stolarki.

Produkcja i automatyzacja

Budownictwo zmierza ku automatyzacji – dotyczy to także systemów zdalnego sterowania i kontroli dostępu. Budynki stają się obiektami inteligentnymi, samodzielnie zarządzając poszczególnymi funkcjami. W trakcie szkoleń firmy współpracujące z Schüco poznają również metody łączenia produkcji z inteligentnymi rozwiązaniami automatyki, takimi jak mechatroniczne okucia Schüco TipTronic, systemy zdalnego sterowania zespołami okiennymi i drzwiowymi czy zautomatyzowane systemy przeciwpożarowe.
Dzięki temu uczestnicy szkolenia będą w stanie dobrać i wyprodukować specjalne rozwiązania dla obiektów o różnym przeznaczeniu – od domów jednorodzinnych aż po duże obiekty komercyjne. Jedną z części szkolenia jest również technologia właściwego montażu, gwarantującego bezawaryjne funkcjonowanie i zachowanie najlepszych parametrów pracy całego systemu.


Zbudujtoznami.pl

BUILDNOW

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Zarabiaj pieniądze sprzedając prąd »

Maksymalną mocą jaką można wykorzystać bezpośrednio z energii słonecznej na jednym metrze kwadratowym powierzchni jest tzw. stała słoneczna, która wynosi...  czytaj dalej »


Czego użyć do izolacji balkonu, a czego do izolacji dachu?

Jak uzyskać pełne uprawnienia architektoniczne?

Najczęściej spotykane w polskim budownictwie dachy to dachy płaskie, pokryte papą lub blachą, więc... czytaj dalej » Co zrobić, by samodzielnie wykonywać zawód architekta w Polsce i UE? czytaj dalej »

Jak i czym ocieplić poddasze?


W systemie termoizolacji na krokwiach, która z pewnością jest najbardziej efektywną metodą termoizolacji, stosuje się... ZOBACZ »Gdy ważna jest termoizolacyjność i estetyka...

Tłumienie dźwięków uderzeniowych i drgań budynków. Zobacz »

Ukryte mocowanie oznacza, że łączniki płyt są niewidoczne, co poprawia...
czytaj dalej »

Zapewnienie dobrej wibroakustyki dla budynku to coraz częściej wyzwanie dla świadomych i wymagających... czytaj dalej »

Jak zapewnić trwałość mocowania elewacji?


Wsporniki przejmują ciężar muru i za pomocą zabetonowanych szyn kotwiących lub kotew przekazują go na ścianę nośną... ZOBACZ »


Chcesz ograniczyć straty ciepła z budynku? Zobacz »

Jak usunąć wilgoć ze ścian?

W obecnych czasach rosnące ceny energii cieplnej i eketrycznej skłaniają do analizy strat ciepła w budynkach mieszkalnych. Jedynym sposobem ograniczenia kosztów jest...
czytaj dalej »

Wilgoć pojawiająca się w budynku i związana z nią pleśń szkodzą naszemu zdrowiu, powodują wyższe rachunki za ogrzewanie i niszczą mury. czytaj dalej »

Jak dobrać posadzkę do obiektu?


Wybierz posadzkę, która będzie funkcjonalna i łatwa i czyszczeniu... ZOBACZ »


Dowiedz się więcej o hydroizolacji dachów »

Popularność tego materiału rośnie. Dlaczego?

Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów... czytaj dalej » To nowoczesny materiał termoizolacyjny, który zdobył... czytaj dalej »

Czego użyć do izolacji kanałów wentylacyjnych?


Systemy ochrony energii w budownictwie i w instalacjach technicznych, spełniają najbardziej restrykcyjne normy europejskie definiując... ZOBACZ »


Fakty i mity na temat szarego styropianu »

Szukasz wpustu balkonowego dobrej jakości?

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość spr... czytaj dalej » Wpust balkonowy prosty, wpust balkonowy skośny, ogrzewany lub nieogrzewany? Co wybrać? czytaj dalej »

Czego jeszcze nie wiesz o izolacji natryskowej?


Poliole to grupa wyrobów przeznaczonych do wytwarzania szerokiej gamy poliuretanów, które... ZOBACZ »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
11/12/2019

Aktualny numer:

Izolacje 11/12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Modernizacja poddaszy użytkowych
  • - Okładziny podłogowe
Zobacz szczegóły
Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

W aktualnych przepisach prawa podatkowego nie znajdziemy wielu ulg, które obowiązywały w poprzednich latach. Wśród nich jest ulga remontowo- modernizacyjna. Niektórzy...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.