Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 6/2018 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Akademia Projektowania i Montażu

Waldemar Joniec  |  17.03.2011
Zwiedzanie zakładu podczas Akademii Projektowania i Montażu.
Zwiedzanie zakładu podczas Akademii Projektowania i Montażu.
Gamrat

Od początku marca br. Akademia uczy praktycznej umiejętności montażu wykładzin obiektowych, membran dachowych i folii basenowych.

Zakłady Tworzyw Sztucznych Gamrat SA otworzyły Akademię Projektowania i Montażu. Po wprowadzeniu systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008, firma zapewnia nie tylko najwyższą jakość swoich produktów, ale też dba o jakość usług z wykorzystaniem jej produktów.

Szkolenie w Akademii daje szansę na zdobycie certyfikatu poświadczającego praktyczne umiejętności wykonania prac montażowych. Akademia uczy też tworzenia projektów i doboru materiałów do wykonywania podłóg z wykładzin oraz projektowania i doboru materiałów na dachy pokrywane membranami. Szeroka oferta wykładzin i membran dachowych firmy Gamrat umożliwia tworzenie wielu wzorów, o niepowtarzalnych kształtach i kolorach dobieranych do cech danego obiektu czy też dopasowania dachu i jego koloru do otoczenia budynku. Akademia uczy nie tylko kanonów kompozycji oraz trendów w architekturze podłogowej, ale też wykorzystywania własnych pomysłów i inwencji twórczej. Szkolenia te są skierowane do każdego, kto ma chęć nauczenia się sztuki montażu i projektowania. Zajęcia odbywają się w pracowniach wyposażonych w nowoczesne narzędzia i dobre materiały. Można w nich do woli próbować, jak poprawnie montować i zapewnić połączeniom najwyższą jakość i trwałość. Szkolenia skierowane są do klientów krajowych i zagranicznych.

Koszt związany z kształceniem pokrywa firma Gamrat, a nauka obejmuje część projektową, poznanie wyrobu i materiału oraz jego cyklu produkcyjnego, technologicznego, jak również naukę montażu z uwzględnieniem wszystkich technologii.

Firma od kilku lat prowadzi też program „Projekt za Wykładziny”, który gwarantuje klientom otrzymanie bezpłatnego projektu podłogi przy zakupie wykładzin Gamrat.

Gamrat posiada liczne grono autoryzowanych wykonawców i każdego roku przyznaje kolejne certyfikaty potwierdzające ich fachowość i profesjonalizm. Od 1995 r. firma przeszkoliła ponad 7 tys. osób, również na szkoleniach wyjazdowych za granicą. W tym roku planuje zorganizować warsztaty w kraju i za granicą dla kolejnych 450 osób - szczegóły i możliwość zgłoszenia na stronie www.gamrat.pl.

montaż wykładzinyUroczyste otwarcie Akademii Projektowania i Montażu było okazją do zwiedzania zakładu i poznania procesu produkcji. Dyrektor zakładu - Jacek Sepioł zademonstrował m.in. możliwości nowoczesnej prasy do produkcji wykładzin obiektowych, membran dachowych i folii izolacyjnych wykorzystywanych w basenach i do izolacji niecek wysypisk. Na tych liniach powstają też nowe wykładziny prasowane przewodzące elektrostatycznie, stosowane w pomieszczeniach o wysokiej intensywności użytkowania, np. w obiektach użyteczności publicznej, przemysłu lekkiego, jak również w salach operacyjnych, intensywnej opieki medycznej, a także w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem. Firma wprowadza też nowe wzory i wykorzystuje nanotechnologię, która zapewnia wysokie walory bakteriostatyczne wykładzin. Wdraża też kolejne kolory pokryć dachowych: biały i miedziany. W ostatnich latach zmodernizowała również zaplecze magazynowe oraz możliwości dystrybucyjne i dysponuje nowoczesnym magazynem na ponad 1 mln m2 wykładzin z techniką pionowego składowania.

Zbudujtoznami.pl

BUILDNOW

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Zarabiaj pieniądze sprzedając prąd »

Maksymalną mocą jaką można wykorzystać bezpośrednio z energii słonecznej na jednym metrze kwadratowym powierzchni jest tzw. stała słoneczna, która wynosi...  czytaj dalej »


Czego użyć do izolacji balkonu, a czego do izolacji dachu?

Jak uzyskać pełne uprawnienia architektoniczne?

Najczęściej spotykane w polskim budownictwie dachy to dachy płaskie, pokryte papą lub blachą, więc... czytaj dalej » Co zrobić, by samodzielnie wykonywać zawód architekta w Polsce i UE? czytaj dalej »

Jak i czym ocieplić poddasze?


W systemie termoizolacji na krokwiach, która z pewnością jest najbardziej efektywną metodą termoizolacji, stosuje się... ZOBACZ »Gdy ważna jest termoizolacyjność i estetyka...

Tłumienie dźwięków uderzeniowych i drgań budynków. Zobacz »

Ukryte mocowanie oznacza, że łączniki płyt są niewidoczne, co poprawia...
czytaj dalej »

Zapewnienie dobrej wibroakustyki dla budynku to coraz częściej wyzwanie dla świadomych i wymagających... czytaj dalej »

Jak zapewnić trwałość mocowania elewacji?


Wsporniki przejmują ciężar muru i za pomocą zabetonowanych szyn kotwiących lub kotew przekazują go na ścianę nośną... ZOBACZ »


Chcesz ograniczyć straty ciepła z budynku? Zobacz »

Jak usunąć wilgoć ze ścian?

W obecnych czasach rosnące ceny energii cieplnej i eketrycznej skłaniają do analizy strat ciepła w budynkach mieszkalnych. Jedynym sposobem ograniczenia kosztów jest...
czytaj dalej »

Wilgoć pojawiająca się w budynku i związana z nią pleśń szkodzą naszemu zdrowiu, powodują wyższe rachunki za ogrzewanie i niszczą mury. czytaj dalej »

Jak dobrać posadzkę do obiektu?


Wybierz posadzkę, która będzie funkcjonalna i łatwa i czyszczeniu... ZOBACZ »


Dowiedz się więcej o hydroizolacji dachów »

Popularność tego materiału rośnie. Dlaczego?

Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów... czytaj dalej » To nowoczesny materiał termoizolacyjny, który zdobył... czytaj dalej »

Czego użyć do izolacji kanałów wentylacyjnych?


Systemy ochrony energii w budownictwie i w instalacjach technicznych, spełniają najbardziej restrykcyjne normy europejskie definiując... ZOBACZ »


Fakty i mity na temat szarego styropianu »

Szukasz wpustu balkonowego dobrej jakości?

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość spr... czytaj dalej » Wpust balkonowy prosty, wpust balkonowy skośny, ogrzewany lub nieogrzewany? Co wybrać? czytaj dalej »

Czego jeszcze nie wiesz o izolacji natryskowej?


Poliole to grupa wyrobów przeznaczonych do wytwarzania szerokiej gamy poliuretanów, które... ZOBACZ »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
11/12/2019

Aktualny numer:

Izolacje 11/12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Modernizacja poddaszy użytkowych
  • - Okładziny podłogowe
Zobacz szczegóły
Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

W aktualnych przepisach prawa podatkowego nie znajdziemy wielu ulg, które obowiązywały w poprzednich latach. Wśród nich jest ulga remontowo- modernizacyjna. Niektórzy...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.