Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 1/2017 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION

Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION
Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION
Paroc

Już w dniach 11-12 października odbędzie się największa w Polsce impreza poświęcona izolacjom przemysłowym. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści z sektora energetycznego, chemicznego i petrochemicznego wymienią wiedzę i doświadczenia, a także zapoznają się z najnowszymi technologiami i produktami. Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc Polska.

Już w dniach 11-12 października odbędzie się największa w Polsce impreza poświęcona izolacjom przemysłowym. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści z sektora energetycznego, chemicznego i petrochemicznego wymienią wiedzę i doświadczenia, a także zapoznają się z najnowszymi technologiami i produktami. Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc Polska.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków na dwa dni stanie się prawdziwym forum wymiany informacji w kontekście zwiększania wydajności rodzimego przemysłu i energetyki. Tegoroczna, trzecia już edycja imprezy odbędzie się równolegle z Międzynarodowymi Targami Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE oraz Międzynarodowymi Targami KOMPOZYT-EXPO®.

W ramach wydarzenia odbędzie się także Konferencja Naukowo-Techniczna "HEAT not LOST", której uczestnicy zastanowią się m.in. nad możliwościami osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej, postanowieniami ustawy o efektywności energetycznej, a także kierunkami rozwoju polskiego sektora ciepłowniczego.

Pobierz ebook: Jak projektować budynki według aktualnych warunków technicznych

W obecności ponad 50 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Wielkiej Brytanii i Chin, spotkają się profesjonaliści i decydenci firm z przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego. Architekci, inżynierowie instalacji, konstruktorzy, audytorzy energetyczni, doradcy przemysłowi, dyrektorzy techniczni oraz specjaliści ds. utrzymania ruchu będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami producentów izolacji wysokotemperaturowych, ciepło- i zimnochronnych, akustycznych, przeciwpożarowych i przeciwkondensacyjnych, a także materiałów i wyposażenia pomocniczego.

Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc, producent izolacji technicznych z wełny kamiennej. Goście krakowskich targów zapoznają się z kompleksową ofertą otulin stosowanych w charakterze izolacji termicznej i ogniochronnej rurociągów prostych oraz elementów kolanowych. Na stoisku Paroc będzie można zaznajomić się z ofertą produktów z serii Pro Section, Pro Bend i Pro Segment, a także z izolacjami z pokryciem typu Clad, AluCoat i GreyCoat.

Podczas obu dni targów, z rozwiązaniami Paroc dla przemysłu będzie można się zapoznać na stanowisku D10. Stoisko można odwiedzać w godzinach od 9:30 do 17:00 (środa) i od 9:30 do 16:00 (czwartek).

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Jaką farbę elewacyjną wybrać?

Jakich farb fasadowych użyć, jak przygotować powierzchnię pod malowanie i jakie efekty można uzyskać na elewacji? czytaj dalej »

 


Mikropęcherzyki szklane - poznaj ich zastosowanie »

Rozwijający się rynek budownictwa mieszkaniowego spowodował większe zapotrzebowanie na energię elektryczną do chłodzenia w regionach o cieplejszym klimacie... czytaj dalej »

 


Styropian grafitowy - skuteczne ocieplenie ścian zewnętrznych?

Jak zapewnić odpowiednie wyciszenie stropu?

Dobre ocieplenie czyni budynek bardziej komfortowym w użytkowaniu w porównaniu z obiektami słabo ocieplonymi lub nieposiadającymi ocieplenia. czytaj dalej »

Jak ważnym a zarazem trudnym do osiągnięcia zadaniem jest odpowiednie wyciszenie stropu, możemy przekonać się przebywając w budynkach pełniących wiele funkcji jednocześnie np. gdy... czytaj dalej »

Jak skutecznie pozbyć się problemu wilgoci?


Zobacz, jak bez naruszania konstrukcji murów usunąć wilgoć i utrzymać efekt osuszenia przez lata czytaj dalej »

 


Szukasz rzetelnego wykonawcy osuszania? Sprawdź »

Hydroizolacje - wymogi techniczne i projektowanie [pobierz PDF]

Mieszkańcy kamienic najbardziej boją się zmarnować często z trudem zebrany majątek wspólnoty. Gromadzą go latami, dlatego każdą inwestycję analizują dogłębnie i... czytaj dalej » Woda i wilgoć oddziałują na powierzchnię dachów, balkonów i tarasów oraz na fundamenty. Jak zapewnić ich długoletnią i bezproblemową eksploatację? czytaj dalej »

Chcesz być na bieżąco? Nie możesz przegapić tego wydarzenia!

Materiały izolacyjne, narzędzia, maszyny i najnowsze technologie w jednym miejscu. czytaj dalej »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
2/2018

Aktualny numer:

Izolacje 2/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Analiza rozwiązań materiałowych podłóg na stropach w budynkach
  • - Dobór grubości warstwy ocieplenia w loggiach i na balkonach
Zobacz szczegóły
Zamów bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.