Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 1/2017 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION

Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION
Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION
Paroc

Już w dniach 11-12 października odbędzie się największa w Polsce impreza poświęcona izolacjom przemysłowym. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści z sektora energetycznego, chemicznego i petrochemicznego wymienią wiedzę i doświadczenia, a także zapoznają się z najnowszymi technologiami i produktami. Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc Polska.

Już w dniach 11-12 października odbędzie się największa w Polsce impreza poświęcona izolacjom przemysłowym. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści z sektora energetycznego, chemicznego i petrochemicznego wymienią wiedzę i doświadczenia, a także zapoznają się z najnowszymi technologiami i produktami. Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc Polska.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków na dwa dni stanie się prawdziwym forum wymiany informacji w kontekście zwiększania wydajności rodzimego przemysłu i energetyki. Tegoroczna, trzecia już edycja imprezy odbędzie się równolegle z Międzynarodowymi Targami Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE oraz Międzynarodowymi Targami KOMPOZYT-EXPO®.

W ramach wydarzenia odbędzie się także Konferencja Naukowo-Techniczna "HEAT not LOST", której uczestnicy zastanowią się m.in. nad możliwościami osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej, postanowieniami ustawy o efektywności energetycznej, a także kierunkami rozwoju polskiego sektora ciepłowniczego.

Pobierz ebook: Jak projektować budynki według aktualnych warunków technicznych

W obecności ponad 50 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Wielkiej Brytanii i Chin, spotkają się profesjonaliści i decydenci firm z przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego. Architekci, inżynierowie instalacji, konstruktorzy, audytorzy energetyczni, doradcy przemysłowi, dyrektorzy techniczni oraz specjaliści ds. utrzymania ruchu będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami producentów izolacji wysokotemperaturowych, ciepło- i zimnochronnych, akustycznych, przeciwpożarowych i przeciwkondensacyjnych, a także materiałów i wyposażenia pomocniczego.

Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc, producent izolacji technicznych z wełny kamiennej. Goście krakowskich targów zapoznają się z kompleksową ofertą otulin stosowanych w charakterze izolacji termicznej i ogniochronnej rurociągów prostych oraz elementów kolanowych. Na stoisku Paroc będzie można zaznajomić się z ofertą produktów z serii Pro Section, Pro Bend i Pro Segment, a także z izolacjami z pokryciem typu Clad, AluCoat i GreyCoat.

Podczas obu dni targów, z rozwiązaniami Paroc dla przemysłu będzie można się zapoznać na stanowisku D10. Stoisko można odwiedzać w godzinach od 9:30 do 17:00 (środa) i od 9:30 do 16:00 (czwartek).

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Poznaj zalety elewacji wentylowanych »


Masterheaters osuszacze i nagrzewnice

Wentylowana elewacja, dzięki obecności izolacji, w połączeniu z komorą wentylacyjną, gwarantuje znaczną oszczędność energii. Pozwala to obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia, a w konsekwencji zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery. czytaj dalej »

 


Krok po kroku: adaptacja poddasza nieużytkowego »

Praktyczne informacje w dziedzinie izolacji - sprawdź »

Paroc adaptacja poddasza nieużytkowego

Polacy coraz chętniej wykorzystują nieużywane poddasza na cele mieszkalne, co od ekip remontowo-budowlanych wymaga dokładnej wiedzy w zakresie adaptacji istniejących pomieszczeń do nowych warunków. czytaj dalej »

W jednym miejscu szybko znajdziemy tutaj zestaw najpotrzebniejszych elementów, które ułatwią dobór właściwego rozwiązania izolacyjnego. Aktualnie na stronie skorzystać można już z broszur i dokumentacji technicznych produktów czytaj dalej »

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o stropach »


Stropy.pl - montaż

Badanie ujawniło także, że popularne stropy gęstożebrowe nie spełniają norm dotyczących akustyki budynków. czytaj dalej »

 


8 zalet osuszania murów metodą cięcia »

Rozwiązania izolacyjne dla garaży, piwnic i parkingów »

Izolacja termiczno-akustyczna
Cięcie metrowymi odcinkami oraz odpowiednie klinowanie budynku całkowicie zapobiega osiadaniu murów i nie powoduje pękania ścian. czytaj dalej » Zwarta struktura płyty w połączeniu z odporną na zabrudzenia powłoką malarską pozwala uzyskać efekt filtracji sufitu systemowego, a tym samym długofalowo zapobiegać zanieczyszczeniom w fazie eksploatacji. czytaj dalej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Niczuk Metall Niczuk Metall
Warto współpracować z najlepszymi! Niczuk Metall jest firmą z tradycjami opartą wyłącznie na polskim kapitale . Doświadczenie,...
9/2017

Aktualny numer:

Izolacje 9/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne powłoki polimocznikowe
  • - Przyczyny uszkodzeń murów
Zobacz szczegóły
Zamów bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę

test

test

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.