Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 1/2017 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION

Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION
Rozwiązania izolacyjne Paroc na Targach 4INSULATION
Paroc

Już w dniach 11-12 października odbędzie się największa w Polsce impreza poświęcona izolacjom przemysłowym. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści z sektora energetycznego, chemicznego i petrochemicznego wymienią wiedzę i doświadczenia, a także zapoznają się z najnowszymi technologiami i produktami. Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc Polska.

Już w dniach 11-12 października odbędzie się największa w Polsce impreza poświęcona izolacjom przemysłowym. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści z sektora energetycznego, chemicznego i petrochemicznego wymienią wiedzę i doświadczenia, a także zapoznają się z najnowszymi technologiami i produktami. Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc Polska.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków na dwa dni stanie się prawdziwym forum wymiany informacji w kontekście zwiększania wydajności rodzimego przemysłu i energetyki. Tegoroczna, trzecia już edycja imprezy odbędzie się równolegle z Międzynarodowymi Targami Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE oraz Międzynarodowymi Targami KOMPOZYT-EXPO®.

W ramach wydarzenia odbędzie się także Konferencja Naukowo-Techniczna "HEAT not LOST", której uczestnicy zastanowią się m.in. nad możliwościami osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej, postanowieniami ustawy o efektywności energetycznej, a także kierunkami rozwoju polskiego sektora ciepłowniczego.

Pobierz ebook: Jak projektować budynki według aktualnych warunków technicznych

W obecności ponad 50 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Wielkiej Brytanii i Chin, spotkają się profesjonaliści i decydenci firm z przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego. Architekci, inżynierowie instalacji, konstruktorzy, audytorzy energetyczni, doradcy przemysłowi, dyrektorzy techniczni oraz specjaliści ds. utrzymania ruchu będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami producentów izolacji wysokotemperaturowych, ciepło- i zimnochronnych, akustycznych, przeciwpożarowych i przeciwkondensacyjnych, a także materiałów i wyposażenia pomocniczego.

Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc, producent izolacji technicznych z wełny kamiennej. Goście krakowskich targów zapoznają się z kompleksową ofertą otulin stosowanych w charakterze izolacji termicznej i ogniochronnej rurociągów prostych oraz elementów kolanowych. Na stoisku Paroc będzie można zaznajomić się z ofertą produktów z serii Pro Section, Pro Bend i Pro Segment, a także z izolacjami z pokryciem typu Clad, AluCoat i GreyCoat.

Podczas obu dni targów, z rozwiązaniami Paroc dla przemysłu będzie można się zapoznać na stanowisku D10. Stoisko można odwiedzać w godzinach od 9:30 do 17:00 (środa) i od 9:30 do 16:00 (czwartek).

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Czy szary styropian odpada od fasady?

Najpopularniejszy w Polsce zwykły szary styropian rzeczywiście czasami odpada od fasad. Nie wszyscy wiedzą, że... czytaj dalej »

 


W ten sposób wyeliminujesz niekorzystne mostki cieplne »

Jak prawidłowo wykonać połączenia w instalacjach wodnych?

Doszczelniając przegrodę od strony wewnętrznej budynku ograniczamy przenikanie pary wodnej do warstwy izolacyjnej, natomiast... czytaj dalej »

Największą zmorą połączeń gwintowanych stosowanych w instalacjach wodociągowych jest przeciekanie. Wszelkiego typu nieszczelności mogą powodować szereg przykrych konsekwencji... czytaj dalej »

Jak dobrze wybrać materiał celulozowy do ociepleń?


Pytanie nie brzmi czy wybrać materiał celulozowy do dociepleń, tylko jak go dobrze wybrać, by spełniał oczekiwania inwestora. czytaj dalej »

 


Jak uzyskać 20-letnią gwarancję trwałości powłoki i koloru fasady?

Jak czyścić i zabezpieczać posadzki przemysłowe?

Nowe produkty do renowacji fasad mineralnych poddano najsurowszym testom starzeniowym w kilku strefach geograficznych. czytaj dalej » Niezależnie od rodzaju posadzki czyszczenie zaczynamy od dokładnego usunięcia pyłu, kurzu i innych luźnych zanieczyszczeń znajdujących się na powierzchni. Następnie... czytaj dalej »

 

Czego użyć do mocowania termoizolacji?

Łączniki do termoizolacji to ważny element zapewniający stabilność układu ociepleniowego. Powinny być dobrane z uwzględnieniem rodzaju podłoża, ciężaru systemu oraz... czytaj dalej »


Sposób na elewację bez grzybów i glonów

Jaki sposób ogrzewania domu wybrać?

Gdy na ścianach zewnętrznych budynku zauważymy charakterystyczne zielone plamy, czas przystąpić do działania. czytaj dalej » Obecnie na rynku dostępnych jest wiele systemów ogrzewania. Jednak ceny poszczególnych rozwiązań są różne, tak jak komfort ich użytkowania czy wpływ na środowisko. Na co więc warto zwrócić uwagę przy wyborze ogrzewania i którą opcję wybrać? czytaj dalej »

Posadzki do każdego typu pomieszczeń. Zobacz prezentacje »

 czytaj dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
6/2018

Aktualny numer:

Izolacje 6/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Izolacje w dachach zielonych odwróconych
  • - Renowacja dachu drewnianego
Zobacz szczegóły
Podłoga na gruncie - ciepła i trwała

Podłoga na gruncie - ciepła i trwała

Coraz bardziej restrykcyjne wymagania dotyczące izolacyjności przegród cieplnych w budynkach zwiększają zapotrzebowanie na nowoczesne i skuteczniejsze rozwiązania. Prawie...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.