Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 6/2018 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Targi AUTOSTRADA-POLSKA 2016

Materiały prasowe  |  13.06.2016  |  1
Podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA dyskutowano o kierunkach rozwoju sektora drogownictwa w Polsce i Europie
Podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA dyskutowano o kierunkach rozwoju sektora drogownictwa w Polsce i Europie
Targi Kielce

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego, które odbywały się od 31 maja do 2 czerwca w Kielcach, rozmawiano o kierunkach rozwoju sektora drogownictwa w Polsce i Europie.

Podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA na powierzchni 30 000 metrów kwadratowych prezentowano produkty 471 firm z 21 krajów świata. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele Niemiec, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Korei, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Włoch. Obecne były także firmy z Europy Wschodniej - z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Łotwy. Wystawę odwiedziło 14 tysięcy zwiedzających.

Przeczytaj: NIK o niszczeniu dróg lokalnych przy budowie autostrad i dróg ekspresowych

"Odbieram targi AUTOSTRADA-POLSKA jako jedno z najważniejszych zjawisk w branży w naszym kraju. Po raz kolejny, zorganizowane z rozmachem oraz przede wszystkim profesjonalnie - wręcz na najwyższym światowym poziomie, tworzą miejsce spotkań i dialogu wszystkich podmiotów realizujących inwestycje komunikacyjne" – powiedział Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk.

Podczas targów AUTOSTRADA–POLSKA 2016 obyła się debata "Dialog się opłaca - od Białej Księgi Branży Drogowej do optymalizacji budowy dróg". W czasie wydarzenia przedstawiono propozycje do konsultowanego przez resort infrastruktury i budownictwa projektu rozbudowy dróg w Polsce.

W programie znalazły się również konferencje: "Stalowe czy betonowe drogowe obiekty mostowe", "Budujmy drogi betonowe - to się opłaca", "Problemy parkingowe obszarów zurbanizowanych", "Uwolnienie stawek za parkowanie - optymalizacja wykorzystania przestrzeni publicznej czy drenowanie kieszeni kierowców?" oraz konferencja "Nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych 2016".

Zobacz też: Drogi betonowe tańsze od asfaltowych w budowie i eksploatacji

Organizatorami targów AUTOSTRADA–POLSKA są Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych "OPERATOR" przy współpracy z Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Ośrodkiem Szkolenia "Białecki" oraz Państwową Inspekcją Pracy. 

Źródło: Targi Kielce

Zbudujtoznami.pl

BUILDNOW

Komentarze

(1)
adam m. | 17.06.2016, 12:46
bardzo wartościowe spotkania i debaty, szczególnie, ta o drogach betonowych, bo w koncu ktos jasno przedstawil jak to rzeczywiscie wygląda w porównaniu z drogami asfaltowymi i jak widać wiele aspektow przemawia na korzysc betonu. pozdrawiam
   1 / 1   

Wybrane dla Ciebie


Jak zapewnić trwałość mocowania elewacji?


Wsporniki przejmują ciężar muru i za pomocą zabetonowanych szyn kotwiących lub kotew przekazują go na ścianę nośną... ZOBACZ »


Czego użyć do izolacji balkonu, a czego do izolacji dachu?

Szukasz wpustu balkonowego dobrej jakości?

Najczęściej spotykane w polskim budownictwie dachy to dachy płaskie, pokryte papą lub blachą, więc... czytaj dalej » Wpust balkonowy prosty, wpust balkonowy skośny, ogrzewany lub nieogrzewany? Co wybrać? czytaj dalej »

Jak i czym ocieplić poddasze?


W systemie termoizolacji na krokwiach, która z pewnością jest najbardziej efektywną metodą termoizolacji, stosuje się... ZOBACZ »Gdy ważna jest termoizolacyjność i estetyka...

Tłumienie dźwięków uderzeniowych i drgań budynków. Zobacz »

Ukryte mocowanie oznacza, że łączniki płyt są niewidoczne, co poprawia...
czytaj dalej »

Zapewnienie dobrej wibroakustyki dla budynku to coraz częściej wyzwanie dla świadomych i wymagających... czytaj dalej »

Dlaczego hydroizolacja budynków jest tak ważna?

Wyniki badań statystycznych wskazują, że ok. 80% wszystkich uszkodzeń obiektów budowlanych sprowadza się w rezultacie do problemów z nieszczelną hydroizolacją.  czytaj dalej »


Chcesz ograniczyć straty ciepła z budynku? Zobacz »

Jak usunąć wilgoć ze ścian?

W obecnych czasach rosnące ceny energii cieplnej i eketrycznej skłaniają do analizy strat ciepła w budynkach mieszkalnych. Jedynym sposobem ograniczenia kosztów jest...
czytaj dalej »

Wilgoć pojawiająca się w budynku i związana z nią pleśń szkodzą naszemu zdrowiu, powodują wyższe rachunki za ogrzewanie i niszczą mury. czytaj dalej »

Jak dobrać posadzkę do obiektu?


Wybierz posadzkę, która będzie funkcjonalna i łatwa i czyszczeniu... ZOBACZ »


Dowiedz się więcej o hydroizolacji dachów »

Wypróbuj aplikację projektową i stwórz własną wizualizację »

Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów... czytaj dalej » Dodaj własne zdjęcie i dopasuj kolory elewacji lub wnętrza do swojego budynku! czytaj dalej »

Czego użyć do izolacji kanałów wentylacyjnych?


Systemy ochrony energii w budownictwie i w instalacjach technicznych, spełniają najbardziej restrykcyjne normy europejskie definiując... ZOBACZ »


Fakty i mity na temat szarego styropianu »

Szukasz wpustu balkonowego dobrej jakości?

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość spr... czytaj dalej » Wpust balkonowy prosty, wpust balkonowy skośny, ogrzewany lub nieogrzewany? Co wybrać? czytaj dalej »

Czego jeszcze nie wiesz o izolacji natryskowej?


Poliole to grupa wyrobów przeznaczonych do wytwarzania szerokiej gamy poliuretanów, które... ZOBACZ »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
11/12/2019

Aktualny numer:

Izolacje 11/12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Modernizacja poddaszy użytkowych
  • - Okładziny podłogowe
Zobacz szczegóły
Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

W aktualnych przepisach prawa podatkowego nie znajdziemy wielu ulg, które obowiązywały w poprzednich latach. Wśród nich jest ulga remontowo- modernizacyjna. Niektórzy...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.