Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 6/2018 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

BASF nagrodzony za wkład w rozwój przemysłu chemicznego

Marek Jagieła odbiera nagrodę "Diamenty Polskiej Chemii"
Marek Jagieła odbiera nagrodę "Diamenty Polskiej Chemii"
BASF

Podczas IV edycji międzynarodowego kongresu branży chemicznej "Chemical Industry Summit & Awards Gala" za wybitne zasługi dla rozwoju przemysłu chemicznego w Polsce wyróżniono firmę BASF.

Tegoroczna IV edycja "Chemical Industry Summit & Awards Gala" zgromadziła przedstawicieli kadry zarządzającej największych przedsiębiorstw branży chemicznej. Jednym z partnerów wydarzenia była firma BASF, która w tym roku świętuje 150-lecie swojego istnienia.

Podczas trzech paneli dyskusyjnych omawiane były najistotniejsze zagadnienia dla europejskiego i globalnego przemysłu chemicznego. Podczas konferencję wręczono nagrody "Diamenty Polskiej Chemii".

Przeczytaj: Basotect® do redukcji hałasu w nowoczesnych windach

Firmę BASF nagrodzono za znaczące zasługi dla rozwoju przemysłu chemicznego w Polsce. Nagrodę odebrał Marek Jagieła, dyrektor działu Chemii Przemysłowej i Tworzyw Sztucznych BASF Polska, który wystąpił także jako prelegent w panelu dyskusyjnym "Innowacje jako źródło konkurencyjności europejskiej chemii".

Temat innowacji jest szczególnie bliski firmie. Do współczesnych wyzwań, które dostrzega BASF należą: dynamicznie rosnąca liczba ludności, urbanizacja i związane z nimi problemy żywnościowe, środowiskowe i surowcowe.

Całość dyskusji skupiła się wokół roli innowacji w działalności i rozwoju przedsiębiorstw chemicznych w Polsce i na świecie.

Podczas wieczornej gali przedstawiciele branży chemicznej uczcili również jubileusz 150-lecia BASF, który firma świętuje w tym roku.

Zobacz też: Nowy antystatyczny jastrych w linii produktów do podłóg i ścian

"Chemical Industry Summit & Awards Gala" jest ogranizowana od czterech lat przez Executive Club, który zrzesza przedstawicieli kadry menedżerskiej związanych z rozmaitymi sektorami gospodarki. Jej celem jest umożliwienie integracji oraz wymiany doświadczeń świata biznesu.

"Chemical Industry Summit & Awards Gala" skupia reprezentantów największych polskich i zagranicznych firm i organizacji chemicznych oraz przyznaje nagrody "Diamenty Polskiej Chemii", których celem jest docenienie pozytywnych praktyk w branży.

Zbudujtoznami.pl

BUILDNOW

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Dlaczego hydroizolacja budynków jest tak ważna?

Wyniki badań statystycznych wskazują, że ok. 80% wszystkich uszkodzeń obiektów budowlanych sprowadza się w rezultacie do problemów z nieszczelną hydroizolacją.  czytaj dalej »


Czego użyć do izolacji balkonu, a czego do izolacji dachu?

Szukasz wpustu balkonowego dobrej jakości?

Najczęściej spotykane w polskim budownictwie dachy to dachy płaskie, pokryte papą lub blachą, więc... czytaj dalej » Wpust balkonowy prosty, wpust balkonowy skośny, ogrzewany lub nieogrzewany? Co wybrać? czytaj dalej »

Jak i czym ocieplić poddasze?


W systemie termoizolacji na krokwiach, która z pewnością jest najbardziej efektywną metodą termoizolacji, stosuje się... ZOBACZ »Gdy ważna jest termoizolacyjność i estetyka...

Tłumienie dźwięków uderzeniowych i drgań budynków. Zobacz »

Ukryte mocowanie oznacza, że łączniki płyt są niewidoczne, co poprawia...
czytaj dalej »

Zapewnienie dobrej wibroakustyki dla budynku to coraz częściej wyzwanie dla świadomych i wymagających... czytaj dalej »

Jak zapewnić trwałość mocowania elewacji?


Wsporniki przejmują ciężar muru i za pomocą zabetonowanych szyn kotwiących lub kotew przekazują go na ścianę nośną... ZOBACZ »


Chcesz ograniczyć straty ciepła z budynku? Zobacz »

Jak usunąć wilgoć ze ścian?

W obecnych czasach rosnące ceny energii cieplnej i eketrycznej skłaniają do analizy strat ciepła w budynkach mieszkalnych. Jedynym sposobem ograniczenia kosztów jest...
czytaj dalej »

Wilgoć pojawiająca się w budynku i związana z nią pleśń szkodzą naszemu zdrowiu, powodują wyższe rachunki za ogrzewanie i niszczą mury. czytaj dalej »

Jak dobrać posadzkę do obiektu?


Wybierz posadzkę, która będzie funkcjonalna i łatwa i czyszczeniu... ZOBACZ »


Dowiedz się więcej o hydroizolacji dachów »

Popularność tego materiału rośnie. Dlaczego?

Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów... czytaj dalej » To nowoczesny materiał termoizolacyjny, który zdobył... czytaj dalej »

Czego użyć do izolacji kanałów wentylacyjnych?


Systemy ochrony energii w budownictwie i w instalacjach technicznych, spełniają najbardziej restrykcyjne normy europejskie definiując... ZOBACZ »


Fakty i mity na temat szarego styropianu »

Szukasz wpustu balkonowego dobrej jakości?

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość spr... czytaj dalej » Wpust balkonowy prosty, wpust balkonowy skośny, ogrzewany lub nieogrzewany? Co wybrać? czytaj dalej »

Czego jeszcze nie wiesz o izolacji natryskowej?


Poliole to grupa wyrobów przeznaczonych do wytwarzania szerokiej gamy poliuretanów, które... ZOBACZ »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
11/12/2019

Aktualny numer:

Izolacje 11/12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Modernizacja poddaszy użytkowych
  • - Okładziny podłogowe
Zobacz szczegóły
Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

W aktualnych przepisach prawa podatkowego nie znajdziemy wielu ulg, które obowiązywały w poprzednich latach. Wśród nich jest ulga remontowo- modernizacyjna. Niektórzy...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.