Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 6/2018 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Kolejna kadencja władz PSPS

Materiały prasowe  |  IZOLACJE 6/2014  |  17.06.2014

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) wybrało władze na kolejną kadencję. 11 czerwca br. członkowie PSPS kierowanie organizacją ponownie powierzyli Kamilowi Kiejnie, dotychczasowemu prezesowi i jednemu z twórców stowarzyszenia.

W zarządzie PSPS po raz kolejny zasiedli także Anna Śpiewak (Austrotherm), Jacek Genderka (Genderka), Jerzy Rutka (Neotherm) i Tomasz Skowronek (Barda). Branża producentów styropianu poparła kierunek działań PSPS oraz założenia programu „Gwarantowany Styropian”.

Szef PSPS podkreśla, że od powstania organizacji w 2009 r. stowarzyszenie konsekwentnie stara się edukować konsumentów oraz promować standardy jakościowe i etyczne wśród pozostałych uczestników rynku.

Przeczytaj: Przyczepność klejów cementowych do styropianu w systemach ETICS

„Wiele sygnałów potwierdza, że zarówno propagowana w programie „Gwarantowany Styropian” metoda wstępnej weryfikacji jakości styropianu przy użyciu wagi, jak i zalecenia jakościowe PSPS, są przez klientów coraz powszechniej wykorzystywane. Od początku tego roku w ramach programu „Rzetelny Dystrybutor Styropianu” w nasze działania stopniowo włączamy także sklepy i hurtownie budowlane oferujące styropian w całej Polsce.

Liczymy, że możliwość uzyskania bezpośrednio w punkcie sprzedaży rzetelnej informacji na temat jakości wyrobów oraz ich przydatności do określonego zastosowania, pozwoli jeszcze skuteczniej promować dobry styropian oraz chroni konsumentów przed zakupem wyrobów o parametrach niewystarczających do skutecznego, bezpiecznego i trwałego ocieplenia budynku" – podkreśla Kamil Kiejna.

Potrzebujesz więcej TREŚCI?

Odbierz TUTAJ
IZO-newsletter »

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu zrzesza czołowych polskich producentów styropianu dla budownictwa: FS Arbet, Austrotherm, Przedsiębiorstwo Barda, Dom-Styr, PPU Ekobud, FWS Fabryka Wyrobów Styropianowych, Genderka, „Izoterm” Mariusz Wałek, Knauf Industries Polska, Krasbud Krasowski, Neotherm, NTB, Paneltech, PPHU Polstyr Zbigniew Święszek, ZPMB Promax, Steinbacher Izotherm, Styr-Bud, Styrokon, Styropak, Styropian Plus, PPUH Styropmin, Styropoz, Swisspor Polska, PPHU Termex, Termo Organika.

Zobacz też: System ze styropianem czy z wełną mineralną?

Walne zebranie PSPS powołało również Komisję Rewizyjną nowej kadencji w składzie: Irena Wasilewska (FWS), Marek Romański (Paneltech), Mariusz Rogowski (Styropoz).

Aktualność pochodzi z: miesięcznika IZOLACJE 6/2014

Zbudujtoznami.pl

BUILDNOW

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Zarabiaj pieniądze sprzedając prąd »

Maksymalną mocą jaką można wykorzystać bezpośrednio z energii słonecznej na jednym metrze kwadratowym powierzchni jest tzw. stała słoneczna, która wynosi...  czytaj dalej »


Czego użyć do izolacji balkonu, a czego do izolacji dachu?

Jak uzyskać pełne uprawnienia architektoniczne?

Najczęściej spotykane w polskim budownictwie dachy to dachy płaskie, pokryte papą lub blachą, więc... czytaj dalej » Co zrobić, by samodzielnie wykonywać zawód architekta w Polsce i UE? czytaj dalej »

Jak i czym ocieplić poddasze?


W systemie termoizolacji na krokwiach, która z pewnością jest najbardziej efektywną metodą termoizolacji, stosuje się... ZOBACZ »Gdy ważna jest termoizolacyjność i estetyka...

Tłumienie dźwięków uderzeniowych i drgań budynków. Zobacz »

Ukryte mocowanie oznacza, że łączniki płyt są niewidoczne, co poprawia...
czytaj dalej »

Zapewnienie dobrej wibroakustyki dla budynku to coraz częściej wyzwanie dla świadomych i wymagających... czytaj dalej »

Jak zapewnić trwałość mocowania elewacji?


Wsporniki przejmują ciężar muru i za pomocą zabetonowanych szyn kotwiących lub kotew przekazują go na ścianę nośną... ZOBACZ »


Chcesz ograniczyć straty ciepła z budynku? Zobacz »

Jak usunąć wilgoć ze ścian?

W obecnych czasach rosnące ceny energii cieplnej i eketrycznej skłaniają do analizy strat ciepła w budynkach mieszkalnych. Jedynym sposobem ograniczenia kosztów jest...
czytaj dalej »

Wilgoć pojawiająca się w budynku i związana z nią pleśń szkodzą naszemu zdrowiu, powodują wyższe rachunki za ogrzewanie i niszczą mury. czytaj dalej »

Jak dobrać posadzkę do obiektu?


Wybierz posadzkę, która będzie funkcjonalna i łatwa i czyszczeniu... ZOBACZ »


Dowiedz się więcej o hydroizolacji dachów »

Popularność tego materiału rośnie. Dlaczego?

Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów... czytaj dalej » To nowoczesny materiał termoizolacyjny, który zdobył... czytaj dalej »

Czego użyć do izolacji kanałów wentylacyjnych?


Systemy ochrony energii w budownictwie i w instalacjach technicznych, spełniają najbardziej restrykcyjne normy europejskie definiując... ZOBACZ »


Fakty i mity na temat szarego styropianu »

Szukasz wpustu balkonowego dobrej jakości?

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość spr... czytaj dalej » Wpust balkonowy prosty, wpust balkonowy skośny, ogrzewany lub nieogrzewany? Co wybrać? czytaj dalej »

Czego jeszcze nie wiesz o izolacji natryskowej?


Poliole to grupa wyrobów przeznaczonych do wytwarzania szerokiej gamy poliuretanów, które... ZOBACZ »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Synthos S.A. Synthos S.A.
Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie...
11/12/2019

Aktualny numer:

Izolacje 11/12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Modernizacja poddaszy użytkowych
  • - Okładziny podłogowe
Zobacz szczegóły
Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

Ulga remontowo-modernizacyjna w PIT 2017

W aktualnych przepisach prawa podatkowego nie znajdziemy wielu ulg, które obowiązywały w poprzednich latach. Wśród nich jest ulga remontowo- modernizacyjna. Niektórzy...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.