Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 6/2018 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

Konkurs na mural w Muzeum Narodowym w Poznaniu

Materiały prasowe  |  06.07.2012

Muzeum Narodowe w Poznaniu jest organizatorem konkursu na mural wymalowany farbami zolokrzemowymi Tytan® EO na północnej ścianie głównego gmachu muzeum. Na zgłoszenie prac zostało już tylko kilka dni!

Konkurs ma charakter ogólnopolski i potrwa do 10 lipca 2012 r. Mogą w nim wziąć udział artyści plastycy i twórcy murali.

Przedmiotem konkursu jest projekt muralu o wymiarach określonych w specyfikacji (zdjęcie). Praca konkursowa musi zostać wysłana do Organizatora w formie pliku graficznego (format dowolny) oraz wizualizacji projektu muralu na ścianie Muzeum Narodowego w Poznaniu (plikTIFF, rozmiar minimalny: 2000 x 3000 px).
Konkurs jest szansą dla wszystkich miłośników street artu, którzy mają okazję do zaprojektowania i wymalowania murala własnego autorstwa w takim miejscu.
Projekt w stylistyce wybranej przez twórcę powinien brać pod uwagę kontekst znaczeniowy i przestrzenny, tj. fakt, iż stanie się akcentem skupiającym uwagę i „reprezentantem” instytucji. Główne składniki struktury malowidła powinny być czytelne ze znacznej odległości.

W przypadku wybrania przez komisję jednego z nadesłanych projektów, autor będzie zobowiązany wykonać mural na ścianie Muzeum Narodowego w Poznaniu. Autor wybranego projektu za jego realizację otrzyma wynagrodzenie w kwocie 3000 zł (brutto).

Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie do 10 lipca 2012 roku, drogą elektroniczną na adres: (w przypadku plików powyżej 10 MB udostępniony jest serwer ftp) lub na płycie cd na adres siedziby Organizatora:
Muzeum Narodowe w Poznaniu
Al. Marcinkowskiego 9
61-745 Poznań
z dopiskiem „Konkurs – Mural”.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami na stronie www.mnp.art.pl.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną drogą elektroniczną (e-mail do uczestników konkursu) oraz na stronie internetowej www.mnp.art.pl

 

 

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Uszczelnianie trudnych powierzchni! Zobacz, jak to zrobić skutecznie »


Doszczelniając przegrodę od strony wewnętrznej budynku ograniczamy przenikanie pary wodnej do warstwy izolacyjnej, natomiast... ZOBACZ »Tych fachowców najczęściej poszukują Polacy »

Szybki montaż stropu - jak to zrobić »

3/4 Polaków deklaruje, że potrzebuje fachowca do wykonania pracy w domu lub mieszkaniu. Najczęściej poszukiwanym jest...
czytaj dalej »

Oprócz znacznych oszczędności finansowych wynikających między innymi z braku dodatkowych ociepleń, możliwości prowadzenia w stropie instalacji, montażu stropu bez użycia dźwigów i... czytaj dalej »

Czym skutecznie zaizolować fundament?

Zadaniem hydroizolacji jest zablokowanie dostępu wody i wilgoci do wnętrza obiektu budowlanego. Istnieje kilka rodzajów izolacji krystalizujących, a ich znajomość ułatwia zaprojektowanie i wykonanie szczelnej budowli. czytaj dalej »

 


Szukasz wpustu balkonowego dobrej jakości?

Doskonałe rozwiązanie do izolacji dachów płaskich »

Wpust balkonowy prosty, skośny, ogrzewany, nieogrzewany... Dobierz odpowiedni czytaj dalej » Hydroizolacja dachów odbywa się przy pomocy wałków lub natryskowo - najlepszą w danym przypadku metodę dobiera się... czytaj dalej »

Ochroń wnętrze domu przed silnym słońcem » »


Markizy, żaluzje, pergole, rolety - które rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku? ZOBACZ »


Fakty i mity na temat szarego styropianu »

Jak zabezpieczyć rury przed stratami ciepła?

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość spr... czytaj dalej » Czym powinieneś kierować się przy wyborze odpowiedniej izolacji rur? czytaj dalej »

Akustyczne płyty ścienne i sufitowe »

Energooszczędne płyty warstwowe z izolacją z wełny mineralnej o unikalnych właściwościach przeciwpożarowych i strukturalnych...  czytaj dalej »


Jak zabepieczyć ocieplenie przed rwącym wiatrem?

Jak uzyskać pełne uprawnienia architektoniczne?

Siły działające na wybrany system ociepleń przenoszone są zarówno przez zaprawę klejową, jak i łączniki fasadowe. Dzięki...
czytaj dalej »

Zobacz, jak otrzymać uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu architekta w Polsce i UE czytaj dalej »

Jak trwale zabezpieczyć budynki przed wodą?

Skutecznie zabezpiecz budowane konstrukcje przed pożarem »

Rozwijamy kreatywne rozwiązania dla osiągniecia pożądanego sukcesu nawet w przypadku specjalnych projektów czytaj dalej » Masywne elementy budowlane w starych obiektach często nie spełniają wymagań przeciwpożarowych określonych w obowiązujących przepisach. czytaj dalej »

Izolacje piwnic i garaży. Jakie rozwiązanie wybrać?


Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki takie jak np. wymagania techniczne obiektu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować idealną oszczędność energii do wskazanego pomieszczenia. ZOBACZ »Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Triflex Polska Triflex Polska
Triflex zyskał na rynku europejskim pozycję lidera w zakresie opracowywania, kompleksowego doradztwa oraz zastosowania uszczelnień i powłok...
7/8/2019

Aktualny numer:

Izolacje 7/8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wtórne hydroizolacje poziome
  • - Mocowanie elewacji wentylowanych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.