Pobierz pełny numer IZOLACJI

Pełny numer IZOLACJI 6/2018 [PDF]

możesz pobrać BEZPŁATNIE - po prostu ZAREJESTRUJ konto w portalu

6 lat Stowarzyszenia DAFA

Jacek Sawicki  |  04.06.2012
Uczestnicy spotkania w Smardzewicach k. Tomaszowa Mazowieckiego
Uczestnicy spotkania w Smardzewicach k. Tomaszowa Mazowieckiego
DAFA

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA podsumowało szósty rok działalności podczas walnego zgromadzenia członków, które odbyło się w maju w Smardzewicach k. Tomaszowa Mazowieckiego. W obradach uczestniczyło prawie 100 osób z firm zrzeszonych w stowarzyszeniu.

Podczas walnego zgromadzenia podsumowano działania organizacyjne w latach 2008–2011 oraz wybrano nowe władze. Prezesem DAFA na lata 2012–2015 został Witold Okoński. Członkami zarządu zostali: Paweł Fiszer, Mariusz Pawlak, Krzysztof Pruszyński oraz Adam Sulasz. Członkami komisji rewizyjnej zostali: Maciej Borodzicz, Marek Lisiakiewicz oraz Andrzej Wdowiak.

Ustępująca prezes Joanna Burzyńska przedstawiła sprawozdanie z działalności stowarzyszenia. Omówiła najważniejsze działania podejmowane w 2011 r., w tym najistotniejsze z punktu widzenia zarządu starania mające na celu wypracowanie procedury certyfikacji firm wykonawczych oraz kwestie rzeczoznawstwa. Zwróciła uwagę na działania grup roboczych, które zaowocowały wydaniem w 2011 r. aż pięciu publikacji technicznych. Wysoko oceniła najważniejsze działania promocyjno-marketingowe, w tym organizację konferencji naukowo-technicznych w trakcie Międzynarodowych Targów Budowlanych Budma w latach 2011 i 2012.

Potwierdzeniem wzrastającej rangi Stowarzyszenia DAFA jest wiele patronatów medialnych oraz zaproszeń do współpracy w różnego typu wydarzeniach branżowych. Spośród tych, które odbyły się w minionym roku, należy wymienić: Konferencję „Nowoczesne Hale” w Poznaniu, cykl Konferencji: „Akademia Dachy i Fasady” w Gdańsku, Białymstoku, Katowicach i Warszawie, Konferencję Europejskiego Projektu Badawczego EASIE w Krakowie, organizację konferencji w ramach Salonu Dekarskiego w Łodzi, wystąpienie na konferencji w Małogoszczy „Zarządzanie bezpieczeństwem pracy – dobre praktyki”, a także zorganizowaną przez naszą redakcję w dniach 1–2 marca Konferencję IZOLACJE 2012.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Jak zatrzymać ciepło i ochronić dom przed zimnem?


Markizy tarasowe oraz markizy balkonowe sprawdzają się idealnie także w domach jednorodzinnych. Dużym zainteresowaniem... ZOBACZ »


Najlepszy system stropowy?


Betonowe stropy można produkować na różne sposoby – z betonu przygotowanego na placu budowy lub w fabryce, gdzie panują kutemu optymalne warunki. ZOBACZ »


"Wirtualne malowanie" - wykonaj sam symulację online »

Dobierz najlepszy materiał izolacyjny »

Obok wiedzy na temat produktów, równie istotna jest znajomość technologii, którą... czytaj dalej » Niski poziom ochrony cieplnej generuje wysokie koszty utrzymania budynku, stanowiące duże obciążenie budżetu... czytaj dalej »


Zgarnij bony o wartości 100zł. Zobacz jak »

Jak dobrać posadzkę do obiektu?

3 kroki do Super CashBack
czytaj dalej »

Wybierz posadzkę, która będzie funkcjonalna i łatwa w czyszczeniu... czytaj dalej »

Czym skutecznie zaizolować fundament?

Zadaniem hydroizolacji jest zablokowanie dostępu wody i wilgoci do wnętrza obiektu budowlanego. Istnieje kilka rodzajów izolacji krystalizujących, a ich znajomość ułatwia zaprojektowanie i wykonanie szczelnej budowli. czytaj dalej »

 


Jak zapewnić trwałość mocowania elewacji?


Wsporniki przejmują ciężar muru i za pomocą zabetonowanych szyn kotwiących lub kotew przekazują go na ścianę nośną... ZOBACZ »


Płynne membrany poliuretanowe - gdzie je stosować?

Uszczelnianie obiektów inżynieryjnych - jak to robią specjaliści?

Siła związania do podłoża przekraczająca 20 kg/cm2, wysoka odporność na niszczące czynniki eksploatacyjne...
czytaj dalej »

Jak prawidłowo chronić ściany fundamentwe i zapewnić gwarancję żywotności obiektu? czytaj dalej »

Jak wykonać trwałe posadzki?

Jakich technologii oraz materiałów użyć do wykonania podłóg przemysłowych, naprawy betonów lub przeprowadzenia renowacji posadzek?  czytaj dalej »


Dowiedz się więcej o hydroizolacji dachów »

Chcesz ograniczyć straty ciepła z budynku? Zobacz »

Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów... czytaj dalej » W obecnych czasach rosnące ceny energii cieplnej i elektrycznej skłaniają do analizy strat ciepła w budynkach mieszkalnych. Jedynym sposobem ograniczenia kosztów jest... czytaj dalej »

Jak mocować elewacje wentylowane?


Jak w realnych warunkach zachowują się różne systemy mocowań elewacji wentylowanych? ZOBACZ »


Fakty i mity na temat szarego styropianu »

Jak zabezpieczyć rury przed stratami ciepła?

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość spr... czytaj dalej » Czym powinieneś kierować się przy wyborze odpowiedniej izolacji rur? czytaj dalej »

Innowacyjny system kompozytowych wzmocnień konstrukcji »


W przypadku gdy temperatura przekroczy temperaturę zeszklenia, wówczas żywica nie jest... ZOBACZ »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Izolacje.com.pl... dowiedz się więcej »
Alpha Dam Alpha Dam
O FIRMIE Alpha Dam Sp. z o.o. produkuje od ponad 10 lat profesjonalne materiały wodochronne i przeciwwilgociowe dla budownictwa.  Do 2008...
9/2019

Aktualny numer:

Izolacje 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne rozwiązania elewacyjne
  • - Jakość wykonania izolacji z szarego styropianu
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl

.